Haber Detayı
11 Şubat 2021 - Perşembe 18:00
 
Bu görüntü sizi yanıltmasın. Bu bir reklam...
Burdur’da faaliyet gösteren bir kuyumcu 14 Şubat Sevgililer günü dolayısıyla ilginç bir reklam çalışması yaptı.
Diğer Haberi
Bu görüntü sizi yanıltmasın. Bu bir reklam...

Burdur’da faaliyet gösteren bir kuyumcu 14 Şubat Sevgililer günü dolayısıyla ilginç bir reklam çalışması yaptı.

Burdur merkez Gazi Caddesi’nde bulunan Büğdüzlüler Kuyumculuk firması 14 Şubat Sevgililer günü nedeniyle  bazı altın,pırlanta takı çeşitlerinde ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler yaptı.


Firma bir çok noktada reklam çalışması yaparken bunların içinde en dikkat çekeni ise Alperen kıyafeti giyen Abdurrahman Uladı oldu.Belinde kılıcı ile Alperen kıyafetli kişiyi görenler önce kısa bir şaşkınlık yaşasa da daha sonra özçekim yapmayı ihmal etmediler.


Büğdüzlüler Kuyumculuk sahibi Ali Arslan “14 Şubat dolayısıyla farklı bir çalışma yapalım dedik. Abdurrahman abimizden rica ettik. O da bizi kırmadı. Reklam broşürlerimizi halkımıza dağıttı. Vatandaşlardan da büyük ilgi gördü” dedi.


Alperen kıyafeti ile reklam çalışmasına katılan Abdurrahman Uladı ise “Ben Osmanlı Mehter Takımında çorbacı olarak görev yapıyorum. Arkadaşlarımız böyle birşey yapacaklarını söyleyince bende memnuniyetle kabul ettim. Beni bu kıyafetle gören vatandaşlar önce şaşırıyor daha sonra bazıları fotoğraf çektiriyor, bazıları da özçekim yapıyor”.Tüm halkımızı Büğdüzlüler Kuyumculuğun 14 Şubat için hazırladığı kampanyadan alış veriş etmeye davet ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak: Editör: Ahmet Karaevren
Etiketler: Bu, görüntü, sizi, yanıltmasın., Bu, bir, reklam...,
Yorumlar
Haber Yazılımı