Haber Detayı
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 12:00
 
Başkan Ercengiz'in Kurban Bayramı mesajı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi
Başkan Ercengiz'in Kurban Bayramı mesajı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı. Başkan Ercengiz mesajnda "Bayramlar eş, dost, akraba ve komşuların ziyaret edildiği günlerdir. Bayramlar yetimlerin ve buruk gönüllerin iyileştirildiği, ihtiyaç sahiplerine yardım elinin uzatıldığı günlerdir" ifadelerine yer verdi.

 

Ercengiz yazyılı açıklamasının devamında ise "Bayramlar çocukların sevindirildiği, dargınlıkların, kırgınlıkların giderildiği ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşandığı günlerdir.

Uzun süredir içinde olduğumuz pandemi sürecinde hayatımızın bir parçası haline gelen maske, hijyen ve sosyal mesafe, bayram kutlamalarımıza da etkiledi. Hala riskli süreç devam ediyor. Salgın henüz sona ermedi.

 Bayramın sonunda yeniden acı tablolarla karşılaşmamak için hem kendimizi hem de toplum sağlığını korumak adına sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat etmemiz çok önemli. Lütfen bunu unutmayın.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimin Tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını kutlarken, sevdikleri ile birlikte sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmelerini temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Başkan, Ercengiz'in, Kurban, Bayramı, mesajı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı