Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 20:07
 
Başkan Ercengiz'den öğrencilere destek.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 2020-2021 eğitim öğretim yılında da üniversite öğrencilerine ulaşım desteğini sürdürüyor.
Gündem Haberi
Başkan Ercengiz'den öğrencilere destek.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 2020-2012 eğitim öğretim yılında da üniversite öğrencilerine ulaşım desteğini sürdürüyor. Burdur Belediyesi ile Burdur Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi arasında imzalanan protokol ile ikametini Burdur’a aldırdığını belgeleyen öğrencilere 125 lira ulaşım desteği veriliyor. 

 

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Ercengiz, “Koronavirüs salgını sebebi ile geçtiğimiz eğitim yılının bahar döneminden bu yana online olan eğitim, bu yıl uygulamalı bazı bölümlerde yüz yüze devam ediyor. Yüz yüze eğitim için şehrimize gelen öğrencilerimizin eğitimine katkı vermek adına ikamet adreslerini Burdur’da aldıran öğrencilerimize 125 TL ulaşım desteği vermeye devam ediyoruz. Sosyal belediyecilikte birçok büyükşehrin yapmaya cesaret bile edemediği bu projeyi hayata geçirdik. Burdur’un öğrenci kenti olduğunu bir kere daha gösterdiğimize inanıyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Başkan, Ercengiz'den, öğrencilere, destek.,
Yorumlar
Haber Yazılımı