Haber Detayı
23 Aralık 2017 - Cumartesi 18:52
 
Ziyaretler başladı,muhtarlar yalnız bırakmadı.
Geçtiğimiz günlerde uzun istişareler sonucu AK Parti Burdur İl Başkanlığı koltuğuna oturan Mengi'ye hayırlı olsun ziyaretleri başladı.
Siyaset Haberi
Ziyaretler başladı,muhtarlar yalnız bırakmadı.

Geçtiğimiz günlerde uzun istişareler sonucu Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip erdoğan tarafından  AK Parti Burdur İl Başkanlığına atanan Mengi'ye hayırlı olsun ziyaretleri başladı.

 

AK Parti İl Başkanlığı koltuğuna oturan çiçeği burnunda başkan Mengi İl Başkanları toplantısı için göreve gelişinin hemen ardından Ankara'ya gitmişti.

 

Dün gece geç saatlerde Burdur'a gelen İl Başkanı Volkan Mengi sabah yine erken saatlerde AK Parti Burdur İl Başkanlığındaki makamına giderek ziyaretleri ve tebrikleri kabul etti.

 

Bugün ilk tebrik için ilk gelen heyet ise Burdur Muhtarlar Derneği Yönetim kurulu ve mahalle ve köy muhtarları oldu.

 

Ziyaret sırasında muhtarlara kısa bir konuşma yapan Başkan Mengi " Muhtarlarımız bizim için çok önemli, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlarımıza ne kadar önem verdiğini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yaptığı Muhtarlar buluşmasında takip ediyoruz.Bizde bu hedefte sizlerle çalışmalar yapacağız inşallah" ifadelerini kullandı ve muhtarlarla sıkı ve iyi bir süreç yöneteceklerinin sinyalini verdi.

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Ziyaretler, başladı,muhtarlar, yalnız, bırakmadı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı