Haber Detayı
02 Ağustos 2019 - Cuma 10:55
 
Yabancı dil sınavında Çelikbaş Burdur birincisi oldu.
Ulaş Çelikbaş yabancı dil sınavında Burdur İl birincisi oldu.
Diğer Haberi
Yabancı dil sınavında Çelikbaş Burdur birincisi oldu.

Burdur Bahçeşehir Koleji öğrencisi Ulaş Çelikbaş 2018-2019 Yabancı Dil Sınavında Burdur birincisi , Türkiye sıralamasında ise 6000.sıraya geldi.

 

Çelikbaş ailesinin Hülya ve Ferit Çelikbaş'ın oğlulları Ulaş Çelikbaş 2015 yılından bu yana Burdur Bahçeşehir Koleji öğrencisi.

 

Sıkı bir programla sınavlara hazırlanan Ulaş Çelikbaş'ın başarısı Çelikbaş ailesinin gurur günü oldu.

Ulaş Çelikbaş'ın başarısını kutlamak için Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucu Genel Müdürü Osman Çoban, makamında Yabancı Dil Sınavında Burdur’da İl 1.si Ulaş Çelikbaş’ı plaket takdim etti. Plaket takdiminde Ulaş’ı ailesi ve öğretmenleri yalnız bırakmadı.

 

Baba Ferit Çelikbaş sosyal medya hesabı üzerinden "2018 - 2019 yılı Üniversite yabancı dil sınavında Burdur da il birincisi, oğlum Ulaş Çelikbaş olmuştur. Oğluma gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan, kişisel ve ahlaki gelişimine sağlanan katkıdan, sınavlara hazırlanmasında gösterdikleri gayretlerden ve hassasiyetten dolayı Bahçeşehir Koleji yönetim kadrosu ve değerli öğretmenlerimize ve bizlere bu gururu yaşatan biricik oğlumuza teşekkürü bir borç bilirim" ifadelerini kullanan bir teşekkür metni yayınladı.

 

 

 

 

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: Yabancı, dil, sınavında, Çelikbaş, Burdur, birincisi, oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı