Haber Detayı
29 Kasım 2017 - Çarşamba 15:09
 
Vatandaşımızın susuz kalmasının önüne geçeceğiz.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz DSİ ile yapılan çalışmaları inceledi.
Diğer Haberi
Vatandaşımızın susuz kalmasının önüne geçeceğiz.

Burdur belediye Başkanı Ecz.Ali orkun ercengiz DSİ ile yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 

Başkan Ercengiz "Bu çalışmalarla vatandaşımızın susuz kalmasının önüne geçeceğiz" dedi.

 

Burdur Belediye Başkanı Ercengiz , Başkan Yardımcısı Ali Say ile birlikte 10 bin metreküplük depo ve isale hattı çalışmalarını yerinde inceledi. Proje kapsamında Gökpınar Mevkii’nde sondaj çalışmaları, 500 metreküplük su deposu ve terfi istasyonu ile isale hattı ve 10 bin metreküplük su deposu yapım alanlarını gezdi ve çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirtti.

 

Başkan Ali Orkun Ercengiz "Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlunu ziyaretimizle başlayan süreçte epeyce bir yol kat ettik.DSİ ile birlikte yürüttüğümüz bu çalışma ile takriben 2 aylık bir çalışmanın sonucunda 10 Bin metreküplük su deposu tamamlanmış olacak.Buna bağlı yapacağımız diğer yatırımlarımız ile birlikte söz verdiğimiz gibi nitelikli bir içme suyuna sahip olacağız" dedi.

 

Proje ile Burdur’umuzun hem nitelikli içme suyunun hem de arıza durumlarında bize yetersiz olan su deposunun güçlendirilerek vatandaşımızın susuz kalmasının önüne geçileceğini de beyan eden  Başkan Ercengiz "Çalışmaların Burdur'a hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Vatandaşımızın, susuz, kalmasının, önüne, geçeceğiz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı