Haber Detayı
21 Ocak 2022 - Cuma 16:28
 
Valilik olayla ilgili açıklama yaptı "İhtiyaçlarının giderilmesi için gerekli çalışmalar başlatıldı"
Bugün Burdur Merkez Ulu camide Z.D isimli kadının cami içerisinde vaaz sırasında "Açız" diye bağırması olayıyla ilgili açıklama yaptı.
Diğer Haberi
Valilik olayla ilgili açıklama yaptı

Bugün Burdur Merkez Ulu camide Z.D isimli kadının cami içerisinde vaaz sırasında "Açız" diye bağırması olayıyla ilgili açıklama yaptı.

 

Bugün Merkez Ulu Camide öğle namazı öncesi vaaz sırasında Z.D isimli kadının cami içerisine girip "Burada bir dünya emekli var açız aç" diye bağırdıktan sonra dışarıya çıkan ve ortadan kaybolan kadın Burdur Emniyet Müdürlüğünün çalışması sonucunda yakalandı.

 

İfadesi alınan Z.D ile ilgili olarask Burdur Valiliği yazılı bir açıklamada bulunarak "Adı geçen ile ilgili yapılan incelemede; Z.D. isimli vatandaşın olay anında alkollü (2.32 promil) olduğu tespit edilmiş , vatandaşın tedavi ve ihtiyaçlarının karşılanması için Valiliğimizce gerekli çalışmalar başlatılmıştır" ifadelerine yer verildi.

 

İşte Burdur Valiliği tarafından yapılan o açıklama 

Basın Açıklaması 2022/05
21/01/2022 tarihinde İlimiz Merkez Ulu Camii’nde Cuma Namazı öncesi vaaz esnasında Z.D. isimli bayan bir vatandaşımız cami içerisinde cemaate hitaben bazı söylemlerde bulunmuştur.
Adı geçen ile ilgili yapılan incelemede; Z.D. isimli vatandaşın olay anında alkollü (2.32 promil) olduğu tespit edilmiş, vatandaşın tedavi ve ihtiyaçlarının karşılanması için Valiliğimizce gerekli çalışmalar başlatılmıştır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Valilik, olayla, ilgili, açıklama, yaptı, "İhtiyaçlarının, giderilmesi, için, gerekli, çalışmalar, başlatıldı",
Yorumlar
Haber Yazılımı