Haber Detayı
29 Nisan 2022 - Cuma 12:04
 
Vali Arslantaş yaklaşan 1 Mayıs ve Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.
Burdur Valisi Ali Arslantaş yaklaşan 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı ve Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı birer mesaj yayınladı.
Gündem Haberi
Vali Arslantaş yaklaşan 1 Mayıs ve Ramazan Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.

BUrdur Valisi Ali Arslantaş yaklaşan ve art arda olan 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı hemen ardından kutlanacak olan Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı 2 adet kutlama mesajı yayınladı.

Vali Arslantaş'ın yayınladığı 1 Mayıs mesajında satır araları şöyle ; "Üretime yaptıkları katkılar sayesinde ülkemizin gelişmesinde ve büyümesinde önemli paya sahip emekçilerimizin ve tüm çalışanlarımızın,  1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum.Tarihler boyunca Milletimiz için çalışmak, üretmek kutsal bir faaliyet olurken, alın teri ve emek de en yüce değer olmuştur. Unutulmamalıdır ki, en kutsal kazanç alın teri ile kazanılan kazançtır. Dinimizde de işçinin emeğine değer verilmiş ve Peygamber Efendimiz (S.A.V) ‘İşçinin alın teri kurumadan hakkını veriniz’ buyurmuşlardır.Emek veren işçi kardeşlerimizin sadece 1 Mayıs’ta değil, her zaman yanlarındayız. Çünkü insana ve emeğe değer veren, alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz"

 

Arslantaş'ın Ramazan Bayramı kutlama mesajından satır araları ise şöyle ; "Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların hoşgörüye yöneldiği kutsal günlerimiz olan bayramlar, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Bu güzel günleri fırsat bilerek sevginin, saygının, kardeşliğin, hoşgörünün temel alınması adına yoksula ve zor durumda olana yardım etmek, dargınları ve küsleri barıştırmak için hep birlikte çaba göstermeliyiz.Bu duygu ve düşünceler içerisinde, Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve dünyaya barış, huzur ve sağlık getirmesini diliyor, tüm Burdurlu hemşehrilerimin ve aziz milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum"

Kaynak: Editör: Ahmet Karaevren
Etiketler: Vali, Arslantaş, yaklaşan, 1, Mayıs, ve, Ramazan, Bayramı, nedeniyle, yazılı, bir, mesaj, yayınladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı