Haber Detayı
27 Kasım 2017 - Pazartesi 07:38
 
Türkiye Oskar'ı Recep Kalkan'ın.
Esnaf Dergisinin yaptığı oylamada Birlik Oscarını Recep Kalkan kazandı.
Diğer Haberi
Türkiye Oskar'ı Recep Kalkan'ın.

Esnaf Dergisinin yaptığı oylama ile Türkiye'nin Oscarı Burdur Esnaf odaları Birliği Başkanı Recep Kalkan'ın oldu.

 

Grand Özeren Otelde düzenlenen Türkiye Esnaf Oskarları ödül töreninde toplamda 11 Bin oyun kullanıldığı ankette en çok oy alan Burdur Esnaf Odaları Birlik Başkanı Recep Kalkan ödülünü Burdur Valisi Şerif Yılmaz'ın elinden aldı.

 

Burdur Valisi Şerif Yılmaz, böyle bir ödülün Burdur tarafından hak edilmesinin ziyadesiyle memnuniyet verdiğini ve faaliyetlerinin artarak devam etmesini temenni ettiğini belirtti. Yıllarca Ahi Babalarının seçildiğini fakat Esnaf Anası seçimin kadına değer veren bir anlayış olduğunu ve bunun değerlendirildiğini ifade eden Yılmaz, 25 Kasım’a bu ödül töreninin tevafuk etmesinin de ayrıca memnuniyet verdiğini belirterek, Kara Cuma (Black Friday) operasyonuna karşı dik duran esnaflara teşekkür etti. Yılmaz, Kara Cuma’nın İslam’a dünya çapında saldırının bir parçası olduğunu söyledi.

 

Birlik Başkanı Kalkan davetlileri selamlayarak yaptığı konuşmada; Burdur’daki etkinlikler vesilesiyle, yapılan oylamada birinci seçildiğini ve fakat bu ödülü şahsına değil Burdur esnafları adına kabul ettiğini söyledi ve faaliyetlerinin çeşitlenerek devam edeceğini bildirdi. Gecenin aynı zamanda Burdur’a hizmet edenler gecesi olduğuna da dikkat çeken Kalkan, başta Vali Yılmaz olmak üzere kurum müdürlerine ayrı ayrı teşekkür edip, hükümete de esnaf destekleri için şükranlarını sunduğunu ifade etti.  

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Türkiye, Oskar'ı, Recep, Kalkan'ın.,
Yorumlar
Haber Yazılımı