Haber Detayı
08 Haziran 2018 - Cuma 14:36
 
Tüm projeler tek tek anlatılıyor.
AK Parti Hükumeti bu ülkeye hiçbir şey yapmadı diyen odaklara, en güzel cevap yaptığımız yatırım ve dev projelerdir.
Siyaset Haberi
Tüm projeler tek tek anlatılıyor.

AK Parti Burdur Milletvekili Adayları, Tefenni ilçesinde seçim çalışmalarına devam ediyor. AK Parti Hükümetlerinin yatırımlarını hatırlatan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “AK Parti Hükümeti bu ülkeye hiçbir şey yapmadı diyen odaklara, en güzel cevap yaptığımız yatırım ve dev projelerdir” dedi.

 

AK Parti Burdur İl Başkanlığı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri münasebetiyle Tefenni ilçesinde seçim çalışması yaptı.

 

 

TEFENNİ KAYMAKAMI İLKER EKER, MAKAMINDA ZİYARET EDİLDİ

 

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Emine Aktaş ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin gerçekleştirdiği Tefenni programında ilk olarak Tefenni Kaymakamı İlker Eker, makamında ziyaret edildi.  Ziyarette Kaymakam Eker’le yatırımlar görüşülerek, istişarede bulunuldu. Tefenni Kaymakamlığı ziyareti, kaymakamlık personelinin gezilerek, hatırlarının sorulması ile sona erdi.

 

 

TEFENNİ ESNAFI GEZİLDİ

 

Tefenni Kaymakamlığı sonrası Tefenni ilçe merkezinde hizmet veren dükkanlar kapı kapı gezilerek, esnaflarla görüşüldü. AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Emine Aktaş, esnaflarla sohbet ederek, 24 haziran seçimleri için destek istedi.

 

 

YAYLAKÖY,  HASANPAŞA VE BEYKÖY KÖYLERİ ZİYARETİ

 

AK Parti Heyeti, Tefenni’de seçim çalışması kapsamında Yaylaköy Köyü ve akabinde Hasanpaşa  ve Beyköy  Köyünü ziyaret etti. Köy kahvelerinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti heyeti, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinin önemini anlattı. Köy toplantılarında AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Emine Aktaş birer konuşma yaparak, köy halkına AK Parti’nin Büyük Türkiye hedeflerini anlattı.

 

 

“15 YILDA 8,57 MİLYAR TL YATIRIM YAPTIK”

 

AK Parti Heyeti, Tefenni seçim çalışması kapsamında son olarak Beyköy Köyünü ziyaret etti. Beyköy meydanında vatandaşlarla buluşan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Emine Aktaş, vatandaşlarla 24 Haziran seçimini konuştu. 

 

AK Parti’nin Burdur’a 15 yılda 8,57 Milyar TL yatırım yaptığını vurgulayan AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “AK Partimiz kurulduğu günden bugüne ilimizin kalkınması için büyük yatırımları hayata geçirdi. Ulaştırmadan, eğitime, tarım ve hayvancılıktan, kültür ve turizme kadar birçok alanda gerçekleştirilen yeniliklerde ilimizde payını ziyadesiyle almıştır. AK Parti Hükümeti bu ülkeye hiçbir şey yapmadı diyen odaklara, en güzel cevap yaptığımız yatırım ve dev projelerdir. AK Parti Hükümetlerimiz son 15 yılda ilimize 8,57 milyar TL yaptırım yapmıştır. Bizler, milletimizin hizmetkarı olarak, dün olduğu gibi bugün de Büyük Türkiye hayalini gerçekleştirmek için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. 24 Haziran seçimi bizler için çok önemlidir, inşallah Cumhurbaşkanlığı sistemi 24 Haziran’da bismillah diyecek, başlayacak. 17 yıldır birçok büyük devrim ve inkılaplara gerçekleştiren AK Parti, artık ülke yönetim sisteminde de büyük bir değişikliğe halkımızla beraber vesile oldu. Bu kadar hazırlık, bu kadar çalışmanın sonunda yine bizler 24 Haziran’da yeni sisteme talibiz, Cumhurbaşkanlığı sistemindeki ilk Cumhurbaşkanının olmasını istiyoruz ve yanında da 400 milletvekilini Meclis’e sokmak istiyoruz” diye konuştu.

 

 

“TÜRKİYE’Yİ  DÜNYANIN SAYILI ÜLKELER ARASINA KATACAK BİR ŞEKİLDE YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

 

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana halkın desteğiyle hizmetlerine devam ettiğini ve Türkiye’yi dünyanın sayılı ülkeleri arasına katacak şekilde çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurgulayan  AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Türkiye’nin tam dönemeç noktasında zirvede olan bir durumda, 24 Haziran’da Türkiye seçime gidiyor, seçimin ehemmiyetini, özelliğini ve daha önceki seçimlerden istisnai bir seçim olduğunu bugünlerde hepimiz kavramaya başladık, seçimlere kadar da 24 Haziran’a kadar da bu ehemmiyetin önemini hepimiz kavramış olacağız, tabi ki AK Parti olarak biz çıktığımız 2001 yılından itibaren yolculuğumuza en büyük gücümüzü milletten aldık, halktan aldık dolayısıyla her zaman halkın desteğiyle Türkiye’ye hizmet etmeye çalıştık, milletin seçimlerde verdiği destekle tekrar dönerek, millete hizmet ettik ve her defasında da milletimiz bizim bir takım eksikliklerimizi görse de, kusurlarımızı görse de, bu ülkeyi yönetecek liderin Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkeyi yönetecek siyasi partinin de AK Parti olduğunu sandıklarda onayladı.  Biz alnımız akıyla, başımızı yere eğmeden, Türkiye’yi de dünyanın sayılı ülkeler arasına katacak bir şekilde yolumuza devam ediyoruz” şeklinde konuştu. 

AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Emine Aktaş ise,  Dereköy Köyü doğumlu olduğunu belirterek, kendisini tanıttı. Milletvekili Adayı Aktaş, 24 Haziran’da AK Parti’den üç milletvekili çıkarmak için köy halkının desteğini istedi.  Köy toplantısı vatandaşların isteklerinin cevaplanması ile sona erdi.

Kaynak: Editör: Halil İbrahim Kara
Etiketler: Tüm, projeler, tek, tek, anlatılıyor.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Tüm projeler tek tek anlatılıyor.
Tüm projeler tek tek anlatılıyor.
Tüm projeler tek tek anlatılıyor.
Tüm projeler tek tek anlatılıyor.
Yorumlar
Haber Yazılımı