Haber Detayı
10 Haziran 2019 - Pazartesi 17:05
 
Topal'ın ölüm sebebi uyuşturucu mu ?
Geçtiğimiz günlerde ruhsatsız bir pansiyonda kalan ve odasında ölü bulunan Topal ile ilgili Burdur Valiliği açıklama yaptı.
Asayiş Haberi
Topal'ın ölüm sebebi uyuşturucu mu ?

Geçtiğimiz günlerde ruhsatsız bir pansiyonda kalan ve odasında ölü bulunan Topal ile ilgili Burdur Valiliği açıklama yaptı.

 

Burdur Valiliğinden yapılan açıklamada maktül Bünyamin Birbey Topal'ın odasında yapılan aramanın sonuçları paylaşıldı.

 

Burdur Valiliğinden yapılan açıklamaya göre maktül Bünyamin Birbey Topal'ın odasında ölümünüğn ardından olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda uyuşturucu madde öğütmek için kullanılan 1 adet metal aparat ile uyuşturucu madde içiminde kullanılan 1 adet düzenek ele geçirildiği , uyuşturucu maddeyi maktül Bünyamin Birbey Topal'a aynı pansiyonda kalan B.Ş isimli şahsın temin ettiği ve B.Ş'nin odasında yapılan aramada da 3 adet kenevir tohumu, uyuşturucu öğütmek için kullanılan 1 adet metal aparat, uyuşturucu madde içiminde kullanılan 1 adet düzenek, sarma kağıdı ile 2,5 litre etil alkol, alkollü içki olduğu değerlendirilen 4 kg sıvı madde ve alkollü içkilere aroma vermek amacıyla kullanılan 16 şişe sıvı madde ele geçirildiği bilgilerine yer verildi.

 

Maktül Topal'a uyuşturucu temin ettiği ve odasında yapılan aramalarda ele geçirilen uyuşturucu madde ve aparatları bulunan B.Ş isimli şahıs ise 4733 sayılı kanuna muhalefet (sahte alkollü içki) ve TCK 188. Maddesi “Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti” suçları kapsamında tahkikat başlatılarak şüpheli B.Ş Burdur İl emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak göz altına alınarak ve Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

 

Maktül Topal'ın ise kesin ölüm sebebi yapılan otopsiden sonra ortaya çıkacak.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Topal'ın, ölüm, sebebi, uyuşturucu, mu, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı