Haber Detayı
21 Ağustos 2019 - Çarşamba 13:58
 
Siyasette tansiyon yükseliyor.AKbulut'tan Mengi'ye "Sen Kimsin"
AKP İl Başkanı Mengi'ye cevap CHP İl Başkanı Akbulut'tan geldi. Akbulut "Sen kimsin ?" diyerek Mengi'ye yüklendi.
- Haberi
Siyasette tansiyon yükseliyor.AKbulut'tan Mengi'ye

AKP İl Başkanı Volkan Mengi'nin bir nevi Burdur Belediyesine İŞKUR'dan personel verilmemesinin  siyasi bir tercih olduğunu kabul ettiği ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e yapılan su zammı konusunda yüklendiği basın açıklamasına cevap CHP İl Başkanı İzzet Akbulut'tan geldi.

 

Akbulut basın kuruluşlarına gönderdiği kısa bir basın açıklaması ile Mengi'ye cevap verdi.

 

CHP İl Başkanı AKbulut Mengi'nin içme suyuna yaptığı eleştiriye "Geçmişte birçok yurttaşımızın zehirlenmesine sebep olan Bucak belediyesinin suyunun 50 zamlanarak 3 tl olmasının cevabını vermeden hangi yüzle Burdur Belediyesinin içme suyunun içilebilirliğini ve fiyatını ağzınıza alırsınız.Konuşurken yüzünüz de mi kızarmaz bilemiyorum" diyerek cevp verdi.

 

İL Başaknı AKbulut  İŞKUR ile alakalı olara ise "Bu nasıl bir açıklamadır nasıl bir aymazlıktır nasıl bir kibirdir. Sen kimsin ki Devletin bir kurumu olan İş kurun yıllar içerinde Belediyeye verdiği işçi rakamları üzerinden teşekkür beklersin.Sadece Akplilerin değil tüm yurttaşların, herkesin ödediği vergilerle yapılan işleri nasıl hükümetiniz üzerinize üstlenirsiniz.Cebinizden para harcadınız da bizim mi bilgimiz yoktur. Yerel seçimlerde 7000 kişiye istihdam yaratacağız diye gezerken şimdi 700 işçi mi gözünüze çok gelmiştir ?" ifadelerini kullanarak cevap verdi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Siyasette, tansiyon, yükseliyor.AKbulut'tan, Mengi'ye, "Sen, Kimsin",
Yorumlar
Haber Yazılımı