Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 17:59
 
Parti Devleti uygulamalarında göreceğimiz cinsten.
CHP Burdur Milletvekili Göker AKP Belediyelerine aktarılan 4 Milyon Lira ile ilgili olarak "Parti devleti uygulamalarında göreceğimiz cinsten bir uygulamadır" dedi.
Siyaset Haberi
Parti Devleti uygulamalarında göreceğimiz cinsten.

CHP Burdur Milletvekili Dr.Mehmet Göker sosyal medya hesabı üzerinden AKP Belediyelerine gönderilecek olan 4 Milyon Lira ile igili olarak bir görüş bildirdi.

 

Milletvekili Göker CHP'li Burdur Belediyesinin talep ettiği asfalt kredisine atıfta bulunarak AKP'li Belediyelere gönderilen 4 Milyon Liralık destekle ilgili olarak "Parti devleti uygulamalarında göreceğimiz cinsten bir uygulamadır" ifadelerini kullandı.

 

Burdur Belediyesinin İller Bankasından talep ettiği 4 milyon liralık asfalt kredisinin onaylanmadığını fakat halkın ödediği vergiler ile oluşan bütçeden AKP'li Belediyelere ödenekleri verip muhalif belediyeleri cezalandırıldığına dikkat çeken Göker "İlk genel seçimde Türkiye böylesi bir ayrımcılıktan ve bunu uygulayanlardan kurtulacaktır" dedi.

 

İşte CHP Milletvekili Dr.Mehmet Göker'in o paylaşımı ; "Burdur Belediyesinin asfalt kredi talebinin onaylanmadığı yerde bu ancak parti devleti uygulamalarında göreceğimiz cinsten bir uygulamadır.Hepimizin ödediği vergiler ile oluşan bütçeyi kendi belediyelerine ödenek olarak verip muhalif belediyeleri cezalandırmak etik değildir.İlk genel seçimde Türkiye böylesi bir ayrımcılıktan ve bunu uygulayanlardan kurtulacaktır."

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Parti, Devleti, uygulamalarında, göreceğimiz, cinsten.,
Yorumlar
Haber Yazılımı