Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 00:09
 
Özçelik ve Mengi açıkladı.Projelendirme tamam !
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve İl Başkanı Volkan Mengi Necati bey Mahallesi kentsel dönüşüm için projelendirmenin tamamlandığını açıkladı.
Diğer Haberi
Özçelik ve Mengi açıkladı.Projelendirme tamam !

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Burdur İl Başkanı Volkan Mengi halk arasında Manastır olarak bilinen Necatibey Mahallesinde planlanan kentsel dönüşüm ile alakalı olarak ortak yazılı bir açıklama yayınladılar.

 

Bayram Özçelik yazılı açıklamasında "Ülkemizde Kentsel dönüşümün güvencesi TOKİ , TOKİ'nin de güvencesi AK Partidir" ifadelerine yer veren Özçelik "TOKİ Kentsel Dönüşüm ile ilgili Burdur’umuzda çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “  Bozkurt Mahallemizde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında 655 adet konut, 41 Adet ticaret inşaatları, Pazar alanı, sağlık tesisi, karakol ve otopark alanı altyapı ve çevre düzenlemesi projemiz TOKİ Başkanlığımız tarafından 15 Ocak 2019 tarihinde ihale edileceğini geçtiğimiz günlerde basın açıklaması yaparak Burdurlu hemşerilerimizle paylaşmıştık.  Yine İl Başkanımız Volkan Mengi ve Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt ile birlikte yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Necatibey Mahallemizde (Manastır) Kentsel Dönüşüm için TOKİ Başkanlığımız tarafından projelendirme çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışma ile 159.850 m2 alan içinde 555 Konut, Sosyal Donatılar, Okul Alanı, Ticaret Alanları ile projesi tamamlanmış ve çalışmaları devam etmektedir. Yapılan çalışmalar ile ilgili Yine TOKİ Başkanlığımıza bağlı Gedaş Firması tarafından bilgilendirme toplantıları gerçekleşecektir. Bu özel olarak hazırlanan Burdur’a özgü mimarisi olan proje ile Burdur’umuza ayrı bir görünüm kazandıracaktır" dedi.

 

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ise "Bozkurt Mahallemizde yapılacak olan Kentsel Dönüşümün ardından Necatibey Mahallemizde de TOKİ Başkanlığımız tarafından Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmaları tamamlandı. Yeni hazırlanan proje TOKİ’nin Kentsel Dönüşüm mimarı olduğunun kanıtıdır. Necatibey Mahallesinde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarının her aşamasını kademe kademe Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt ile birlikte yakinen takip ediyoruz. Burdur’umuza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Özçelik, ve, Mengi, açıkladı.Projelendirme, tamam, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı