Haber Detayı
28 Kasım 2019 - Perşembe 21:13
 
Özçelik sabır diledi Meclis Üyesi Ülkü ise...
AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik Burdur Gazetesinde Başkan Ercengiz'in mülakatının altına yorum olarak sabır diledi.CHP Meclis Üyesi Nihat Ülkü ise...
- Haberi
Özçelik sabır diledi Meclis Üyesi Ülkü ise...

Burdur'da yayınlanan bir yerel gazeteye mülakat veren Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in TOKİ ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarla ilfili olarak haberinin altına "Allahım sabır ver" ifadelerini kullanarak eleştiren AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'e cevap CHP'li Belediye Meclis Üyesi Nihat Ülkü'den geldi.

 

Haberin altına "Allahım sabır ver" diyerek elştirisini dile getiren AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'e aynı platform üzerinden cevap veren Meclis Üyesi Ülkü "Hayırdır vekilim sabır niye gerekli oldu ? Yoksa TOKİ babanıza mı bağlı ? Belediyemiz de üzerine düşeni yaptı arazisini bedelsiz verdi ve insanların yuvalarının biraz daha yaşanabilir olması için fedakarlık yaptı.Daire metre kareleri arttı. Toki kamu kurumudur kimse ben yaptım sen yaptın diyemez hizmet varsa Kamu yani Devlet yapar. Ayrıca milli emlak arazisini niye bedelsiz vermedi? " ifadelerini kullandı.

 

Meclis Üyesi Ülkü devamında Vekil Bayram Özçelik'e daha bir öneride bulunarak sonucunda ayakta alkışlayacağını da dile gtiren Ülkü "Halka hizmet etmeyi çok arzu ediyorsanız fetönün SİYASİ AYAĞI araştırılsın diye bir önerge verin Burdur halkı olarak sizi ayakta alkışlayalım. Sonuçta bu terör örgütü şerefsizler Halkımıza Devletimize kastettiler"  ifadelerini kullandı.

 

Nihat Ülkü'nin bu yorumlarına şu ana kadar Özçelik'ten veya AK Parti kadrolarından herhangi bir cevap veya açıklama gelmedi.

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Özçelik, sabır, diledi, Meclis, Üyesi, Ülkü, ise..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı