Haber Detayı
13 Haziran 2018 - Çarşamba 02:18
 
Onu gören seçmenin yüzü gülüyor.
İYİ Parti Milletvekili Adayı Osman Kurt sahayı bir dakika olsun boş bırakmıyor.
Siyaset Haberi
Onu gören seçmenin yüzü gülüyor.

24 Haziran tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri yaklaştıkça siyasilerin de temposu artıyor.

 

İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayı Osman Kurt ise sahayı ve alanları bir dakika olsun boş bırakmıyor.Gittiği her alanda Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener'in seçim vaatlerini anlatan Kurt kendisi için de oy istiyor.

 

Özellikle taşrada iyi tanınan Milletvekili Adayı Kurt'u gören seçmenin Adaya sorduğu ilk soru Şeker Fabrikalarının durumu oluyor.

 

İYİ Parti Burdur 1.sıra Milletvekili Adayı Osman Kurt, 2. sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Erdem ve 3.sıra Milletvekili Adayı Hatice Funda Bülbül, İl ve İlçe Başkanlıkları ile birlikde Bucak İlçelerini ve köylerini ziyaret etti. Seçim öncesi çalışmalarına hız veren teşkilat üyeleri, ve milletvekili adayları kapı kapı dolaşarak, vatandaşlardan destek istiyor.  

 

İYİ Parti 1. sıra Milletvekili Adayı Osman Kurt, İYİ Parti'nin hedeflerinden söz ederek vatandaşların sorularını cevaplıyor.

 

Vatandaşlar tarafından en sık sorulan  Şeker Fabrikaları'nın geri alınıp alınamayacağı ve ekomik krizin nasıl çözüleceği sorularına ise Milletvekili Adayı Kurt şöyle yanıt verdi;

 

"Meral Akşener özellik Şeker Fabrikaları'nın alınması konusunda tahaddüt veriyor. Çünkü henüz sözleşmeleri imzalanmadığı için geri alacağını iddia ediyor. Sözleşmeleri imzalanmayan diğer fabrikalar için de bu durum söz konusu. Burdur Şeker Fabrikası, Burdur' da ki çiftçiyi ilgilendiriyor. Bucak'taki tütün fabrikası kapandı, selası okundu. Burdur'da pancar da biterse çiftçi sadece domates seralarına talep gösterecektir. Fakat şu an ki durum da buna müsait değil, ülkenin her yerindeki çiftçi "domates kar etmiyor" diye bağırıyorlar.  Bu yüzden Şeker Fabrikaları, özellikle tarıma ve hayvancılığa dayalı fabrikalar ama geri geri alınacak." 

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: Onu, gören, seçmenin, yüzü, gülüyor.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Onu gören seçmenin yüzü gülüyor.
Yorumlar
Haber Yazılımı