Haber Detayı
23 Şubat 2018 - Cuma 11:21
 
O bir Genel Başkan
Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan Kilis'te askerlerimize gidecek olan yardımları bizzat kendi eliyle hazırladı , kendi eliyle araca yükledi.
Diğer Haberi
O bir Genel Başkan

Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan Afrin Zeytindalı harekâtındaki Mehmetçiklere destek olmak üzere Kilis’e gidecek olan malzemeleri kendi elleri ile hazırladı ve kendi elleri ile araçlara yükleyerek Kilis'e gitti ve Mehmehçiğimize moral verdi.

 

Merkez Birliği, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de bulunan şanlı ordumuzun kahraman Mehmetçiklerine moral ve destek vermek için sınır bölgesine gitti. İl Birliklerinin de sağladığı katkılarla hazırlanan malzemeleri teslim ederek Mehmetçiklerle konuştu.

 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Kamil Özcan “Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin’de bulunan şanlı ordumuzun kahraman Mehmetçiklerine moral ve destek vermek için sınır bölgesindeydik. Yönetim ve Denetleme Kurulumuzun yanı sıra Merkez Birliği koordinasyonu ile Çorum, Samsun, ve Manisa Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliklerimizin sağladığı katkılarla hazırlanan gıda ve giyim malzemelerini 19 Şubat 2018 tarihinde Kilis’te yerleşik bulunan 3. Hudut Tabur Komutanlığına teslim ettik. Gazi olan Mehmetçiklerimize acil şifa, şehit düşen Mehmetçiklerimize Allahtan rahmet, yakınlarına, şanlı Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve yüce milletimize baş sağlığı dileriz. Allah, Kahraman Ordumuzu Muzaffer Eylesin” dedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: O, bir, Genel, Başkan,
Yorumlar
Haber Yazılımı