Haber Detayı
01 Ekim 2021 - Cuma 11:52
 
Muhtarlar toplantıları devam ediyor.
Gündem Haberi
Muhtarlar toplantıları devam ediyor.

Muhtar Toplantılarına devam eden Burdur Valisi Ali Arslantaş, Tefenni İlçesinde mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıya Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz , AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik ve Tefenni Kaymakamı katıldı.

Vali Arslantaş toplantının başında yaptığı konuşmada; "Sözlerime Eylül ayının  son gününde Tefenni ilçesinde mesaiyi sizlerle birlikte başlamaktan ve birlikte mesaiyi geçirebilmekten duyduğum memnuniyeti ifade ederek başlamak istiyorum. Bugün kamu yönetimindeki şeffaflık esasına uygun olarak hizmeti sağlayanlarla hizmetten fayda sağlayanların bir araya geldiği, kamu hizmetlerinin hangi noktada yeterli, çok iyi ya da eksik olduğunu birlikte değerlendireceğimiz ve tamamında Tefenniyi konuşacağımız bir gün olacak. Her sunumdan sonra kıymetli hazirun o sunumun konusuyla, o birimin konusuyla, o kamu kurumunun konusuyla ilgili söz alacak İlçedeki durumun ne olduğunu, ilden göründüğü gibi mi?  yoksa daha farklı şeyler mi var? bunları dile getirecek daha çok bir istişare şeklinde toplantımıza devam edeceğiz" diyerek sözü sunum yapacak kurum yöneticilerini verdi.

Burdur Milletvekili Sayın Bayram Özçelik'in eşlik ettiği toplantıda Kaymakam ve Belediye Başkanı sunumlarının ardından İl Müdürleri tarafından Tefenni İlçesinde yürütülen çalışmalar ve görev alanlarını kapsayan hizmetlerle ilgili kapsamlı sunumlar yapıldı.

Vali Arslantaş her bir sunumun ardından, o kurumun görev alanıyla ilgili Mahalle ve Köy Muhtarlarına söz vererek taleplerini ve karşılaştıkları sorunları dinledi.

Toplantının sonunda katılımları ve katkıları dolayısıyla Muhtarlara teşekkûr eden Vali Arslantaş, toplantıda dile getirilen konuların, tek tek not alındığını belirterek, Muhtarlarımız tarafından dile getirilen talep ve sorunların ayrıca yazılı olarak ilgili kurumlara iletilerek,  takipçisi olacaklarını ifade etti.

Kaynak: Editör: Ahmet Karaevren
Etiketler: Muhtarlar, toplantıları, devam, ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı