Haber Detayı
29 Mart 2018 - Perşembe 11:30
 
Mengi görevini İzgi'ye devretti !
ASKON Burdur Şube Başkanı Volkan Mengi görevini iş adamı Mehmet İzgi'ye devretti.
Diğer Haberi
Mengi görevini İzgi'ye devretti !

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Burdur İl Başkanı olarak atanan Volkan Mengi, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Burdur Şube Başkanlık görevini İş Adamı Mehmet İzgi’ye devretti.

 

Anadolu Aslanları ve İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, “Biz Genel Başkanlık için göreve gelirken İlk bize desteğini açıklayan cesaretiyle bizleri onurlandıran cesur başkanımız Volkan Mengi’ye ASKON Burdur şubemizde bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki yeni görevini de en iyi şekilde göğüsleyecek ve Burdur için büyük işlere imza atacağına yürekten inanıyoruz. ASKON Burdur Şubesi  görevine atanan yol arkadaşımız Mehmet İzgi’ye de  yeni görevinde başarılar diliyorum. Volkan Mengi başkanımızdan devir aldığı bayrağı hız kesmeden en iyi şekilde taşıyacağına inanıyoruz’’ dedi.  

 

Volkan Mengi yaptığı açıklamada “ASKON da haklı zenginlik ve asil duruş sloganları doğrultusunda yolumuza çıktık ve devam ettik. Cenab-I Allaha şükürler olsun ki güzel bir ekip ile güzel işler yapmak nasip oldu. Bundan sonra yeni bir kan ve dinamizmle ASKON Burdur da yoluna devam edecek. Bizlerde elimizden geldiği kadar yine ASKON’un bu yürüyüşüne destek vereceğiz. Ama bu bayrağı bugünden itibaren Mehmet İzgi’ye devrediyorum. Yeni başkanımıza başarılar diliyorum. Bayrağı bizden daha ileriye götüreceğine olan inancım tamdır’’ şeklinde konuştu. Bayrağı devir alan yeni Başkan İzgi ise “Öncelikle Volkan Mengi başkanımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum. Onurlu ve çok önemli misyonu olan bu görevi, ASKON ilkelerine bağlı kalarak Burdur’umuzda en yüksek yerlere taşımak için gece gündüz demeden çalışacağız. ASKON’a gönül veren ve bizleri bu göreve layık gören herkese teşekkür ederim’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Mengi, görevini, İzgi'ye, devretti, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı