Haber Detayı
16 Mart 2018 - Cuma 11:42
 
Mengi'den Cemiyet ziyareti.
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Burdur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Diğer Haberi
Mengi'den Cemiyet ziyareti.

Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Burdur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Cemiyet Başkanı Kürşat Tuncel ve yönetim kurulu üyeleriyle yerel ve genel gündeme dair görüş alışverişlerinin yapıldığı ziyarette, Burdur’un daha iyi bir noktaya gelmesi için birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

Burdur’un daha gelişmiş, daha güçlü bir şehir olması gerektiğini söyleyen Ak Parti İl Başkanı Mengi, bunun için var güçleriyle çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Siyasilerin yaptığı çalışmaları, ortaya koydukları projeleri kamuoyuna daha güçlü bir şekilde duyurmak için basının önemli bir görev üstlendiğini ifade eden Mengi, Burdur Basınının bu konuda tarafsızlığını koruyarak hizmetini sürdürdüğünü vurguladı.

 


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel’de, Burdur Basınının köklü bir geçmişe sahip ve işini titizlikle yapan gazetecilerden oluştuğunu belirtip, bu konuda her zaman ilkesini bozmadan mesleğini sürdürdüklerini iletti.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Mengi'den, Cemiyet, ziyareti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı