Haber Detayı
06 Şubat 2018 - Salı 00:35
 
Mengi Afrin Gazisini ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi Afrin Gazisi Emrah Bulut evine gelir gelmez ziyaret etti.
Diğer Haberi
Mengi Afrin Gazisini ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Zeytin Dalı Gazimiz Emrah Bulut’u, evinde ziyaret etti.

 

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Zeytin Dalı Gazimiz Emrah Bulut’u, Yenice Mahalledeki evinde ziyaret etti.  Afrin’de gerçekleşen Zeytin Dalı Harekatında Üsteğmen Oğuz Kaan Usta’nın şehit düştüğü çatışmada yaralanarak Gazi olan Emrah Bulut, GATA’daki tedavisinin ardından bugün taburcu oldu. 

 

Gazi Emrah Bulut’u, Gazilik şerefine eriştiği ilk günden beri  GATA’daki tedavi süresi boyunca yalnız bırakmayan ve Gata’da da ziyaret eden AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Zeytin Dalı Gazimiz Emrah Bulut’u babaevinde Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulundu. Ziyarette Gazi Bulut, Zeytin Dalı Operasyonu ve çatışma hakkında bilgi verdi. Başkan Mengi ve Akbıyık ile Yönetim Kurulu Üyeleri, bir süre sohbet ettikten sonra Gazi evinden ayrıldı.

Kaynak: Editör: Murat Korkmaz
Etiketler: Mengi, Afrin, Gazisini, ziyaret, etti.,
Yorumlar
Haber Yazılımı