Haber Detayı
24 Nisan 2018 - Salı 16:01
 
Manuş Baba Burdur'a inanılmaz dakikalar yaşattı.
23 Nisan etkinlikleri kapsamında Burdur Belediyesi tarafından Burdur'a gelen Manuş Baba unutulmaz dakikalar yaşattı.
Diğer Haberi
Manuş Baba Burdur'a inanılmaz dakikalar yaşattı.

Burdur Belediyesinin 23 Nisan etkinlikleri kapsamında son zamanlarda müzik piyasalarında adından sıkça bahsettiren ve hit listelerinde birinciliği kimselere bırakmayan Manuş Baba sahne aldı.

 

Burdur Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen konserde sahne alan Manuş Baba olarak tanınan Mustafa Özkan Özgürlük ve Demokrasi Meydanında Burdur halkını coşturdu.

 

Konsere bizzat halk ile katılan Ali Orkun Ercengiz kısa bir konuşma yaparak "4 yıldır bu görevdeyiz söz verdik Büyükşehirlerimizde ne olacaksa Burdur’da da o olacak dedik sözümüzün arkasında durmaya çalışıyoruz. Bizler sizler için çalışıyoruz. Daha mutlu bir Burdur Daha Mutlu Bir Birey daha mutlu bir ülke için gece gündüz demeden de çalışmak zorundayız. Bizim görevimiz bu sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Ulu Önder Atatürk’ün bizlere emanet ettiği kendi geleceğini bu gençlerimize çocuklarımıza bizlere sizleri emanet ettiğini hiç unutmadan hiç aklımızdan çıkarmadan varımızla yoğumuzla kol kola girip çalışmak zorundayız” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Manuş, Baba, Burdur'a, inanılmaz, dakikalar, yaşattı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı