Haber Detayı
05 Mart 2018 - Pazartesi 16:52
 
Manavlar odasından Afrin yürüyüşü.
Yürüyüş ve duanın ardından 5 bin kişilik helva dağıtıldı.
Diğer Haberi
Manavlar odasından Afrin yürüyüşü.

Burdur Manavlar ve Sebzeciler Esnaf Odası ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacı ile 5 Mart 2018 Pazartesi günü saat 12:30'da Burdur Organize Sanayi Bölgesi girişinden, kent içerisine kadar araç konvoyu düzenledi.

 

Yaklaşık 50 aracın katıldığı konvoy sonrası, aynı gün ‘şehitlerimize saygı’ yürüyüşü düzenledi.Saat 14.00'da köprübaşından başlayıp Burdur Cumhuriyet meydanında sona eren yürüyüş sonunda dua yapıldı. Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, MHP İl Başkanı Hikmet Ökte, Ülke Ocakları Burdur Şubesi Başkanı Ayhan Mete ve manav esnaflarının katıldığı yürüyüş sonrası Burdur İl Müftüsü Hıdır Bayrak dua yaptırdı. Oda Başkanı Tuncay Yiğit, kısa bir açıklama bulundu.  “Afrin’de bizler için şehit olan ve halen daha görev yapan askerlerimiz için destek olalım istedik. Araç konvoyumuza ve yürüyüşümüze katılan herkese teşekkür ediyorum.  Afrin’deki askerlerimizin yanındayız” dedi.

 

Cumhuriyet meydanındaki yapılan duanın ardından Cumhuriyet Parkı önünde 5 bin kişilik irmik helvası ikramında bulunuldu. 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Manavlar, odasından, Afrin, yürüyüşü.,
Yorumlar
Haber Yazılımı