Haber Detayı
06 Ocak 2022 - Perşembe 17:38
 
Mali anlamda güçlü, temsil ettiği konuma layık bir oda haline getireceğiz.
Elektrikçiler, elektronikçiler , sıhhi tesisat ve tamirciler odası başkan adayı Gülhan sorularımızı cevapladı.
Diğer Haberi
Mali anlamda güçlü, temsil ettiği konuma layık bir oda haline getireceğiz.

Elektrikçiler, elektronikçiler , sıhhi tesisat ve tamirciler odası başkan adayı Gülhan Burdur Ajansın sorularını cevapladı.

 

Gülhan "Elektrikçiler, elektronikçiler , sıhhi tesisat ve tamirciler odasımızı yukardan bakan yönetim anlayışı değil esnaflarımızın üyelerimizin hizmetçisi olmaya her bir üyemize çözüm önerisi sunarak sorunlarını gidermek için uğraşacağız" ifadelerini kullandı.

 

1985 doğumlu Cemal Gülhan "Esnaflığa ilk  adımı 2003 yılında vergi kaydını açtırarak  başladım. Bu tarihten itibaren esnaflığımı devam ettirerek 2011 yılında kendi mesleğim olan uzun yıllar çalıştığım içinde bulunduğum GÜLTAŞ ısıtma ve soğutma sistemleri adı altında işyerimi açtım. Halen günümüzde bu sektörde faaliyetime devam etmekteyim.

2011 yılından beri kayıtlı üyesi bulunduğum Burdur Elektrikçiler Elektronikçiler Sıhhi tesisatçılar Esnaf Odasında aktif olarak esnaflığıma devam ediyorum" dedi.

 

PEKİ NEDEN ADAY OLDUNUZ ?

Burdur Ajansın sorularına cevap veren Gülhan'a neden oda başkanlığına aday oldunuz sorusuna "Bir an önce bu kötü gidişe dur demek ve odamızı bulunduğu konuma layık bir oda haline getirerek hak ettiği yerde sözü geçen maddi ve manevi olarak güçlü hale getirmek amacı ile ekip arkadaşlarımızla birlikte aday olmaya karar verdik.

Üyesi bulunduğum odamızın maddi güçlükler çektiğini ve esnaflarımıza yeteri kadar destekte bulunamadığını yakinen takip etmekteyim. İlk önce yapacaklarımız bu zor durumdan odamızı bir an önce çıkararak ben ve ekip arkadaşlarım elini taşın altına koyarak önce Allah ın izni ile daha sonra esnaflarımızın birliği ile çıkararak laik olduğu konuma getireceğimize eminiz.

Bu amaçtan dolayı ben ve ekibim odamızdan hiçbir ücret talep etmeden dört sene boyunca hizmet edeceğiz.

Yukardan bakan yönetim anlayışı değil esnaflarımızın üyelerimizin hizmetçisi olmaya her bir üyemize çözüm önerisi sunarak sorunlarını gidermek için uğraşacağız.

Senelerdir kötü bir yönetim anlayışı içerisinde olan odamızı kurtararak ayırıcı olmadan birleştirici olmaya ekip arkadaşlarım ile birlikte her bir üyemizin derdine gece gündüz demeden 7/24 hizmet etmeye esnafımızın ve üyelerimizin desteğini almak için adayız" ifadelerini kullanan Cemal Gülhan "Tüm esnafımızın ve üyelerimizin desteklerini bekler herkese hayırlı bereketli bol kazançlı günler dileklerimizle" dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Mali, anlamda, güçlü,, temsil, ettiği, konuma, layık, bir, oda, haline, getireceğiz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı