Haber Detayı
17 Şubat 2019 - Pazar 16:19
 
Mahalle toplantısı açık hava mitingine dönüştü.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in mahalle toplantısı açık hava mitingine dönüştü. Ercengiz tekrar "benimle ilgili sorusu olan varsa Hodri Meydan istedikleri televizyon kanalında karşıma çıksınlar" dedi.
Siyaset Haberi
Mahalle toplantısı açık hava mitingine dönüştü.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in mahalle toplantıları devam ediyor.Bugün Yeni Mahalle ve Yenice Mahalle sakinleri ile buluşması açık hava mitingine dönüştü.

 

Çok yoğun ve coşkulu bir kalabalığın beklediği Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz mahalle sakinleri ile buluşacakları alan geldiğinde mahalle sakinlerinin tezahüratları ile karşılandı.

 

Mahalle sakinlerinin astığı pankartlar ise Başkan Ercengiz'i mutlu etti.

 

CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut'un coşkulu açılış konuşmasının ardından mikrofonu alan Burdur Belediye Başkanı Ercengiz mahalle sakinlerine bugüne kadar yaptıklarını anlattıktan sonra Eski Başbakan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın geçtiğimiz günlerde televizyon kanallrına yaptığı itirafı dinletti.Binali Yıldırım'ın "Biz para yağmur gibi yağarken ,sanki hiç ödemeyecekmişiz gibi bol bol almışız geri ödeme zamanı gelince Nereden çıktı bu demeye başlamışız" itifarını vatandaşlara dinlettikten sonra "Biz öyle yapmadık biz bol bol borçlandıkları borçları da ödeyerek yatırımlarımızı yaptık.Buradan sesleniyorum AK Parti'nin Adayı arkadaş canlı yayında benim karşıma çıkacak donanımı kendisinde bulamıyor.Buradan sesleniyorum gel siyasetin çıtasını yükseltelim çıkalım bir televizyon kanalına ne varsa aklında sor bana" ifadelerini kullandı.

 

Toplantı sonrasında vatandaşla  fotoğraf çektiren  Ercengiz mahalle toplantısına gelen yaşlı ve yürümekte güçlük çeken vatandaşları kendi özel aracı ile gidecekleri yere kadar bırakılması talimatını verdi.

 

Ercengiz mahalleden alkışlar ve tezahüratlarla uğurlandı.

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Mahalle, toplantısı, açık, hava, mitingine, dönüştü.,
Yorumlar
Haber Yazılımı