Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 15:42
 
Kurt'un mesajı diğer AK Parti adaylarını da kapsıyor mu ?
AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt'un dün billboardlara giren görseli seçmenin aklını karıştırdı.
Siyaset Haberi
Kurt'un mesajı diğer AK Parti adaylarını da kapsıyor mu ?

AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt'un dün billboardlara giren reklamı AK Parti seçmeninin kafasını karıştırdı.

 

Aday Kurt'un hazırlattığı görsellerde hiç düşünmeden aslında çok büyük bir yanlışa imza atıldı.Kurt'un görselinin de bulunduğu reklamlarda "Denenmişi boş ver , yeni birine oy ver" ifadeleri yer alıyor.

 

17 yıldır ülkeyi yöneten bir siyasi parti Belediye Başkan Adayının bu görseli ise partililer ve Burdur seçmeninin kafasını karıştırdı.

 

AK Parti Adayı Kurt'un açık hava reklamlarının ardından vatandaş "şimdi acaba genel seçimlerde de denenmişi boş verip yeni bir partiye mi oy vermemiz gerekiyor" sorusunu kendine soruyor.

 

Burdur'da ve Antalya ,Ankara , İstanbul başta olmak üzere Türkiye'de bir kaç dönemdir Belediye Başkanlığı yapan AK Partili adaylarında olduğunu unutan AK Parti Adayı Deniz Kurt acaba AK Partiden 2.ve 3. kez aday olan Belediye Başkanı Adayları içinde seçmene bu mesajı verebilir mi soruları vatandaş arasında dolaşmaya başladı.

 

Yine halk arasında billboard reklamları için konuşulan bir başka konu ise AK Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt'un olası bir durumda Milletvekilliği Adaylığı için seçmene bilinçaltı bir mesaj verme isteğinin olduğu yönünde.

 

5 Dönemdir AK Parti Burdur Milletvekilliği görevini yapan Bayram Özçelik'in karşısına yapılacak bir genel seçimde Aday olarak çıkabileceği de seçmenin konuştuğu konular arasında yerini aldı.

 

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Kurt'un, mesajı, diğer, AK, Parti, adaylarını, da, kapsıyor, mu, ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı