Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 15:51
 
Köylere daha İYİ hizmet gidecek dediler.
İYİ Parti Burdur İl Başkanlığı bugün sabah kahvaltılı bir basın toplantısında İl Genel Meclisi ve Millet İttifakı Belediye Meclis üyesi adaylarını tanıttı.
Siyaset Haberi
Köylere daha İYİ hizmet gidecek dediler.

İYİ Parti Burdur İl Başkanlığı düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında İl Genel Meclisi üyesi adaylarını tanıttı. İl Başkanı Faruk Erkan,  Merkez İlçe Başkanı Süleyman Seçer ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltılı basın toplantısı dün sabah İstasyon Çay Bahçesinde gerçekleşti. 


Kahvaltı sonrasını kısa bir konuşma yapan İYİ Parti İl Başkanı Faruk Erkan, İl Genel Meclisi Üyeliği seçimlerine kendi adayları ile katılacaklarını açıkladı. Başkan Erkan,“İyi Parti’nin oylarını koruması ve artırması açısından il genel meclisi seçimleri çok önem taşımaktadır” sözlerine yer veren Burdur İl Genel Meclisi üyesi adayları Mehmet Yavaş, Süleyman Sezgin, Rafet Çankaya, Av. Ahmet Burak Özmen ve Mevlüt Yıldırım’ı sahneye davet etti. Kendilerini tanıtmalarını istedi. Kendilerini tanıtan adaylar toplantıya katılan basın mensuplarının sorularını yanıtladılar. 

 


“ŞEHİRDE NE VARSA KÖYLERİMİZDE DE O OLSUN”


Uzun yıllardır İl Genel Meclisi üyeliği yaparak önemli görevlerde bulunan Mehmet Yavaş Konuşmasında, Gold Düğün Salonu’nun satışını yaptığı çalışmalarda engellediğini söyledi. Seçildiği her dönemde köylere en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarının altını çizen Mehmet Yavaş, “Seçimlerden sonra ilkem şu olmuştur. Devletin imkânlarının en doğru şekilde kullanılması, sorunlarının çözülmesi, köylerimizde yaşayan insanların en iyi hizmeti alması, şehirde ne varsa köylerimiz de de o olsun. Çaba gösterdim” diye konuştu.  Yavaş konuşmasının devamında, “Bize oy verdi, vermedi hesabı yapmadan köylerimizin ihtiyacına göre nüfus yapısı, coğrafi konumu, genel durumunu dikkate alarak başta ilimiz valisi olmak üzere il özel idaresi çalışanlarına ileterek çözüm üretmeye çalıştık” sözlerinin altını çizdi.

 

İTTİFAK ADAYLARI DA KATILDI


Dün gerçekleşen İyi Parti İl Genel Meclisi aday tanıtım toplantısında millet ittifakı belediye meclisi adayları Mesut Özcan, İsmail Gündüz, H. Hilmi Elmacık, Kontenjan Adayı Namık Kemal Özcan da katıldı. 

Kaynak: Editör: Halil İbrahim Kara
Etiketler: Köylere, daha, İYİ, hizmet, gidecek, dediler.,
Yorumlar
Haber Yazılımı