Haber Detayı
25 Haziran 2021 - Cuma 16:22
 
Korona için alınan tedbirler anonslardan öteye geçmedi.
Pancar Ekicileri Kooperatifinin seçimlerinin yapıldığı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi stadında üyeleri için pandemi önlemleri sadece anonslarda kaldı. Korona hiçe sayıldı.
Gündem Haberi
Korona için alınan tedbirler anonslardan öteye geçmedi.

BURDUR’da yapılan kooepratif genel kurulunda sosyal mesafe uyarıları dikkate alınmadı. Oy kullanmak isteyen delegeler sıkış tepiş sıra bekledi.


Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Stadyumu’nda düzenlenen Burdur-Isparta Pancar Ekicileri Kooperatifi 67-68’inci Olağan Genel Kuruluna binlerce kişi katıldı.


Mevcut Başkan Nasuh Eroğuz ile Mehmet Yavaş’ın yarıştığı seçimlerde oy kullanmak için gelen vatandaşlar MAKÜ Stadyumunun tribünlerini doldurdu.


Genel Kurulun yapıldığı MAKÜ Stadyumuna girişten itibaren Koronavirüs tedbirlerine dikkat edilmeyen genel kurulda, Oy kullanmak için sıra bekleyen vatandaşlar başkan adaylarının konuşmalarını yapmasının ardından sandıkların olduğu bölüme bir anda geçmek isteyince Polisler ve Özel güvenlik görevlileri zor durumda kaldı. Oy kullanmak isteyen delegeler Koronavirüs tedbirlerini hiçe sayarak sıkış tepiş bir şekilde oy kullanmak için sıra bekledi. Özel Güvenlik görevlileri ve polisler ile vatandaşlar arasında zaman zaman gerginlik yaşandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Korona, için, alınan, tedbirler, anonslardan, öteye, geçmedi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı