Haber Detayı
27 Nisan 2018 - Cuma 23:52
 
Kış erken mi gelecek ?
Saadet Partisi Burdur İl Başkanı Süleyman Arslan bugün bir basın bülteni yayınladı.Bültende Ağlasun ilçesinde dağıtılan kömürleri eleştirdi.
Siyaset Haberi
Kış erken mi gelecek ?

Saadet Partisi Burdur İl Başkanı Süleyman Arslan bugün yazılı bir basın açıklaması yayınladı.Basın açıklamasının ekinde gönderdiği fotoğraflara dikkat çeken İl Başkanı Arslan AK Partili yöneticilere seslenerek "Bu sene kış erken mi gelecek" diye sordu.

 

Açıklamasında "AKP hükümeti 24 Haziran 2018 günü yapılmasına karar verdiği baskın seçimle birlikte baskın rüşvet dağıtımına da Ağlasun İlçemizde panikle başlamış bulunmaktadır" ifadelerine yer veren Arslan "gibi korkunun ecele faydası yok, görünen köy kılavuz istemez,15 yıldır bu ve buna benzer rüşvetler ile milletimizi kandırdınız, bundan sonra kandıramayacaksınız" ifadelerine yer verdi.

 

İşte Arslan'ın o yazılı açıklamasınnın tamamı ;

AKP hükümeti 24 Haziran 2018 günü yapılmasına karar verdiği baskın seçimle birlikte baskın rüşvet dağıtımına da Ağlasun İlçemizde panikle başlamış bulunmaktadır. Her yıl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Ağustos ve Eylül aylarında yapılan kömür dağıtım işi de erkene alınmıştır.

Biz saadet Partisi olarak diyoruz ki;

Bu yıl AKP hükümeti için kış erken mi gelecek?

Her zaman söylediğimiz gibi korkunun ecele faydası yok, görünen köy kılavuz istemez,15 yıldır bu ve buna benzer rüşvetler ile milletimizi kandırdınız, bundan sonra kandıramayacaksınız. Bir taraftan bütçe açıklarını kapatmak için çalışan fabrikaları yok pahasına yandaşlarınıza satacaksınız, diğer taraftan bol keseden yine yandaşlarınıza yol, cazaevi, hastane, köprü kısaca beton yaptıracaksınız.

Bunun hesabını milletimiz 24 Haziranda mutlaka soracaktır, üstüne basarak söylüyoruz ki korkunun ecele faydası yoktur. Yeter ki Seçime şaibe karıştırmasınlar.

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Kış, erken, mi, gelecek, ?, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Kış erken mi gelecek ?
Kış erken mi gelecek ?
Kış erken mi gelecek ?
Kış erken mi gelecek ?
Yorumlar
Haber Yazılımı