Haber Detayı
09 Kasım 2017 - Perşembe 21:16
 
Keyik'ten anlam dolu mesaj.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik 10 Kasım dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi
Keyik'ten anlam dolu mesaj.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik 10 Kasım dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Keyik sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajında "Bugün sahip olduklarımızın değerini bilme günüdür" ifadesini kullandı.

 

BTSO Başkanı Keyik "Atatürk, dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve aynı zamanda ilke ve çağdaşçı devrimleriyle dahi bir yöneticidir. Onun ilke ve devrimleri her zaman Türk halkına güç vermeye ve yol göstermeye devam edecektir. 10 Kasım tarihi, Türk milleti için büyük kurtarıcısının anma günü olduğu kadar, aynı zamanda sahip olduklarımızın değerini bilme ve onun ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığına saygı gösterme günüdür" diyerek Mustafa Kemal Atatürk'e özlemini dile getirdi.

 

İşte Keyik'in 10 Kasım mesajı ;

Atatürk, Dünyanın ender yetiştirdiği eşsiz bir komutan ve aynı zamanda ilke ve çağdaşçı devrimleriyle dahi bir yöneticidir. Onun ilke ve devrimleri her zaman Türk halkına güç vermeye ve yol göstermeye devam edecektir. 10 Kasım tarihi, Türk milleti için büyük kurtarıcısının anma günü olduğu kadar, aynı zamanda sahip olduklarımızın değerini bilme ve onun ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığına saygı gösterme günüdür. Bir milletin kaderinin nasıl değişebileceğini dünya tarihine yazdıran Atatürk'ün 'bu ulusa ve ülkeye hizmet görevi bitmeyecektir' sözünü daima ilke edindik. Biz de, bizden sonra ki nesiller de, ülkemizi daha da ileriye taşımak için durmaksızın çalışacağız. Atatürk’ün en büyük eseri, kurucusu ve lideri olduğu, milletimizle el ele geliştirdiği Cumhuriyetimizdir. Bizler, bağımsız ve müreffeh bir gelecek için Atatürk’ün fikirleri ışığında ilerleyerek bu mirası bizden sonraki nesillere gururla aktarmak kararlılığındayız.

İş dünyası olarak, ülkemizin aydınlık geleceğine olan inancımızı teyit ederek, yüce milletimizin güvenine layık olma kararlığımızla, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan ve devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum.

 

 

 

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Keyik'ten, anlam, dolu, mesaj.,
Yorumlar
Haber Yazılımı