Haber Detayı
30 Ağustos 2018 - Perşembe 17:31
 
Karamanlı çocuklar Lider Hastanesine emanet.
Karamanlı Ceviz Mermer ve Yayla Şenlikleri kapsamında ilçedeki çocukların sünnetleri Bucak ilçesinde bulunan Özel Lider Hastanesinde yapıldı.
Diğer Haberi
Karamanlı çocuklar Lider Hastanesine emanet.

Karamanlı Ceviz Mermer ve Yayla Şenlikleri kapsamında ilçedeki çocukların sünnetleri Bucak ilçesinde bulunan Özel Lider Hastanesi’nde yapıldı.

 

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri Sünnet Şöleni etkinliğinin Karamanlı Ceviz Mermer ve Yayla Şenlikleri kapsamında yapıldığını belirtti. Karamanlı ilçesinden sünnet olacak 30 çocuk, Bucak ilçesine gelerek Özel Lider Hastanesi’nde Op.Dr.Halit Kocabıyık tarafından sünnet edildi.

 

Başkan Selimoğlu, sünnetlerin gerçekleştirilmesinde emeği geçen doktor, hemşire ve hastane görevlilerine teşekkür ederken, sünnet olan çocukların ailelerine hayırlı olsun dileklerini sundu.

 

Lider hastanesi Basın Halkla İlişkiler biriminden yapılan açıklamada ise "Karamanlı Ceviz Mermer ve Yayla Şenlikleri kapsamındaki Sünnet Organizasyonu hastanemizde gerçekleşmiştir.Lider Hastanemize güvenerek çocuklarını bize emanet eden Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu'na ve çocuklarımızın sünnet operasyonunu gerçekleştiren Opr.Dr.Halit Kocabıyık' hocamıza ve son olarak kurumumuz ile Karamanlı Belediyesi bağını kuran Melih Çelikkaya'ya teşekkür ederiz" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: Karamanlı, çocuklar, Lider, Hastanesine, emanet.,
Yorumlar
Haber Yazılımı