Haber Detayı
23 Mayıs 2018 - Çarşamba 23:06
 
İYİ Parti Burdur'u salladı.
İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener için binler Cumhuriyet meydanına akın etti.
Siyaset Haberi
İYİ Parti Burdur'u salladı.

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener bugün miting için Burdur'a geldi.Isparta programından sonra Burdur'a gelen Akşener saat 16.00'da çıkması gereken sahneye Isparta ve konvoydaki halkın yoğun ilgisinden dolayı ancak saat 16.30'da çıkabildi.

 

Isparta'dan Burdur'a gelirken Demokrat parti genel Başkanı Gültekin Uysal'ı da Burdur'a davet eden Meral Akşener miting konuşmasını yapmadan önce Gültekin Uysalı'ı kardeşim ve İttifak Ortağımız diyerek sahneye davet etti.

 

Akşener daha sonra konuşmasına başlayarak hedefine Recep Tayyip Erdoğan'ı koyan Akşener dolar ve ekonomi üzerinden hükümete yüklendi.

Hükümetin Erken seçim kararı alarak İyi Parti’nin seçime girmesinin engellenmeye çalışıldığını da sözlerine ekleyen Akşener, Akıl ve Cenabı hak yardım etti seçimlere giriyoruz dedi. CHP’den 15 vekil istedim geldiler diyen Akşener CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.

 

Miting sonunda İYİ Parti Burdur Milletvekili Adaylarını ve Demokrat parti genel Başkanı Gültekin Uysal'ı da sahneye davet eden Akşener Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerden oy istedi , yetki istedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: İYİ, Parti, Burdur'u, salladı.,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İYİ Parti Burdur'u salladı.
İYİ Parti Burdur'u salladı.
Yorumlar
Haber Yazılımı