Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 16:40
 
İnsanların emeğini,hakkını yemek en büyük günahtır.
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in dün haber merkezlerine geçtiği yazılı basın açıklamasında ki beyanlarına Ali Say'dan karşılık geldi.
Siyaset Haberi
İnsanların emeğini,hakkını yemek en büyük günahtır.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik'in dün haber merkezlerine geçtiği yazılı basın açıklmasının konusu olan Necatibey Mahallesinde yapaılacak olan Kentsel Dönüşüm'dü.

 

Özçelik açıklamasında Necatibey Mahallesinde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm için projelendirmenin tamamlandığını belirtmiş "İl Başkanımız Volkan Mengi ve Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt ile birlikte yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Necatibey Mahallemizde (Manastır) Kentsel Dönüşüm için TOKİ Başkanlığımız tarafından projelendirme çalışmaları tamamlandı" ifadelerini kullanmıştı.

 

Sitemizde yer alan haberimizin ardından Burdur Belediyesi Belediyesi eski Başkan Yardımcısı ve dönemin Burdur Belediyesi Kentsel Dönüşüm Komisyon Başkanı olan Ali Say'dan açıklma geldi.

 

Ali Say AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik'e sosyal medya hesabı Facebook üzerinden yaptığı kısa açıklamasında "Necatibey Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesini Burdur Belediyesi - Toki ve alt taşeron Gedaş firması uzun görüşme ve proje değerlendirmeleri sonucu bir sene önce bitirdik.Hazirandan sonraki süreçte ekonomik kriz sebebiyle Toki bu dönüşümü askıya aldı! Şimdi merak ettiğim , bu proje için isim verdiğiniz ; o zaman il başkanı bile olmamış Sn .Volkan Mengi ne yapmıştır ? Henüz 1 ay öncesine kadar ismi geçmeyen Sn . Deniz Kurt ne yapmıştır ? Sn .Vekilim Bayram Özçelik açıklarmısınız ?  İnsanların emeğinin hakkını yemek en büyük günahtır , bunu hatırlatmak isterim" ifadelerini kullanarak cevap verdi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: İnsanların, emeğini,hakkını, yemek, en, büyük, günahtır.,
Yorumlar
Haber Yazılımı