Haber Detayı
14 Aralık 2018 - Cuma 15:46
 
İmzalar atıldı,bomba proje kapıda.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Burdur Belediyesinin üreticiye,yetiştiriciye ve besiciye desteği sürüyor.İşte son bomba proje.
Siyaset Haberi
İmzalar atıldı,bomba proje kapıda.

Burdur Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğu günden bu yana sosyal sorumluluk projelerini hiç ihmal etmeyen ve sosyal belediyecilik anlayışında çıtayı yukarı seviyelere taşıyan Başkan Ali Orkun Ercengiz geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi üretici,yetiştiriciye destek olmaya devam ediyor.

 

Yine büyük bir proje ile gündeme gelen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Kırmızı Et Yetiştiricileri Birliği ile bir protokol imzaladı.

 

Kırmızı Et Yetiştiricileri Birliği Başkanı Turan Çayır , Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Kamil Özcan ve Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in imzaladıkları protokol ile Burdur'lu dar gelirli vatandaşlarımıza 100 güvenli ve yerli olan et dağıtımı yapılması planlanıyor.

 

Projenin taslak halini az önce sosyal medya hesabından duyuran Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz "Kırmızı et üreticisi ve paydaşlarının son dönemlerde yaşadığı yoğun mağduriyetini gidermek üzere ve dar gelirli vatandaşımıza protein yedirebilmek için büyük projemizi açıklıyoruz.Dertlere derman olacağız" ifadelerini kullandı.

 

Proje ile ilgili olarak bilgi almak için aradığımız Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz "Projenin ana tmasını belli ettik.Şimdi Kırmızı Et Üreticileri Birliği konu ile ilgili olarak yasal koşulları değerlendirecek ve bir yol belirleyecek.Bizlerde belirlenen yol izinde dar gelirli vatandaşımıza Burdur'umuzun yerli , güvenilir kırmızı etinin dağıtımını yapacağız.Projenin ayrıntılı detayları ile ilgili olarak önümüzdeki günlerde kurumlar  gerekli açıklamayı yapacaklardır.Bizler Burdur Belediyesi olarak her zaman üreticimiz,yetiştiricimizin yanındayız ve her daim destek olacağız.Böylece Burdur'lu dar gelirli vatandaşımızda güvenilir , taze protein kaynağı kırmızı et ihtiyacını ücretsiz olarak karşılamış olacak" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: İmzalar, atıldı,bomba, proje, kapıda.,
Yorumlar
Haber Yazılımı