Haber Detayı
08 Ocak 2019 - Salı 09:33
 
Herkes uyudu emek çalıştı.
Dün etkili olan kar yağışı ve buzlanma için emekçiler kolları sıvadı.Sabaha kadar tuzlama ve kürüme çalışmaları sürdü.
Diğer Haberi
Herkes uyudu emek çalıştı.

Burdur'da dün gece etkili olan kar yağışından sonra hava sıcaklığının düşmesiyle birlikte yaşanan buzlanma nedeniyle Burdur Belediyesi ekipleri tuzlama ve kar temizleme çalışmalarını sabaha kadar sürdürdü.

 

Burdur'un ana arterleri ve etkin ara yollarında kar temizleme ve tuzlama çalışmaları gece saat 22:30 sıralarında başlayarak sabah saat 05:00'e kadar devam etti.

 

Gece Burdur merkezde her hangi bir olumsuzluğun yaşanmaması , vatandaşın ulaşımının kolaylaşması için var gücüyle çalışan Burdur Belediyesi emekçilerine Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz çalışma yapğtıkları sahaya giderek teşekkür etti.

 

Ercengiz sosyal medya hesabından Burdur Belediyesi emekçilerinin yaptığı çalışmaları bir mesajla yayınladı.Belediye Başkanı Ercengiz  mesajında "Karla mücadele ekiplerimiz bu soğuk havaya ve yağışa rağmen mücadelesini sürdürüyor.Yanlarına uğrayıp hem bilgi aldık, hem de çalışmaları bir süre takip ettim.Hemşehrilerimiz yataklarında rahatça uyuyup güvenli bir şekilde gidecekleri yerlere rahatça ulaşsın diye sabaha kadar da çalışacağız.Bir caddenin fotoğrafını çekip emekçilerimize haksızlık edenleri emekçimiz unutmayacaktır" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Herkes, uyudu, emek, çalıştı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı