Haber Detayı
04 Ocak 2021 - Pazartesi 15:39
 
Her şey ortaya çıkacak.
Ağlasun'da ormanlık alanda cesedi bulunan Gülsüm Doğan'ın kardeşi konuştu. Her şey ortaya çıkacak.
Diğer Haberi
Her şey ortaya çıkacak.

Isparta’da 22 Aralık’tan bu yana kayıp olarak aranırken dün cesedi eski Isparta-Ağlasun Yolu Pürenli mevkiinde bulunan Gülsüm Doğan (31)’ın kardeşi Yunus Doğan “hiç bir şey anlatıldığı gibi değil, gerçekler ortaya çıkacak” dedi.


Gülsüm Doğan’ın cenazesine Burdur Devlet Hastanesi’nde otopsi yapıldı. Ablasının cenazesini almak için gelen Yunus Doğan “kardeşimde zeka geriliği vardı. Sürekli evden kaçıp gidiyordu sonra buluyorduk. Akli dengesi yerinde değildi. Köye gitmek istiyordu. En son kaybolduğu günde gittik karakola müracaatımızı yaptık. Kendimiz de  köyde, şehir merkezinde aradık bulamadık hiç bir yerde. Ekipler Ağlasun’da bir ormanlık alanda bulmuşlar. Halam Müge Anlı’ya çıkmış. Sırf eskiden kalma bir toprak davası için, tabiri caizse 3 kuruşluk bir toprak davası için yalan yanlış konuşuldu, iftiralar atıldı. Annem de, ablam da engelli. Bunların söyledikleri birbirini tutacak şeyler değil çünkü bunlar engelli. Annem de aynı zamanda alzheimer var. 13 yıldır bize sahip çıkmayan hala öyle bir masumiyetle bize sahip çıkıyor gibi geldi, ilgileniyormuş gibi ‘yeğenimi arıyorum dedi. Sözde aradı ama onun hiç bir katkısı olmadı. İl Jandarma ve Afad ekipleri sağolsunlar yardımcı oldular” dedi.


Doğan “Şimdi yalan yanlış bir sürü iftiralar atılıyor. Ancak hepsi ortaya çıkacaktır. Engelli oldukları içina nnemi ve ablamı köyde dahi istemiyorlardı. Kimse sahip çıkmadı. Şimdi sahip çıkan sözde hala var ortada. Konuşuyor. Konuşsun bakalım herşey ortaya çıkar. Dilendiriyorlarmış deniyor. Dilencilikte kaydı var mı bu kızın illaki ortaya çıkar. Bunlar iftira. Gerekli şikayetlerimizde bulunduk Avukatımız aracılığıyla” diye konuştu.

Gülsüm Doğan’ın cenazesi toprağa verilmek üzere Isparta’nın Gelendost İlçesi’ne bağlı Çatı Köyü’ne götürüldü.

Kaynak: Editör: Ahmet Karaevren
Etiketler: Her, şey, ortaya, çıkacak.,
Yorumlar
Haber Yazılımı