Haber Detayı
07 Eylül 2018 - Cuma 12:33
 
Hazırlıklar tamam seçimleri bekliyoruz.
AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanlığı tarafından 35 mahallenin başkanları ile İl Başkanı Volkan Mengi’nin başkanlığında istişare toplantısı düzenledi.
Siyaset Haberi
Hazırlıklar tamam seçimleri bekliyoruz.

AK Parti Burdur Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Burdur Merkezdeki 35 mahallenin başkanları ile İl Başkanı Volkan Mengi’nin başkanlığında istişare toplantısı düzenledi.

 

Akşam yemeğinde düzenlenen Mahalle Başkanları toplantısına AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, İl ve Merkez İlçe Teşkilat ile Yerel Yönetimler Başkanları katıldı.Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, toplantının açılış konuşmasında;’’ AK Parti Burdur Teşkilatımız gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Her zaman belirtiyoruz biz sadece seçim aşamasında sahaya inen partilerden değiliz. Mahalle başkanlarımızın önemli bir görev icra ettiğini belirtmek isterim,  2019 seçimlerinde partimizin tüm organlarına önemli görevler düşüyor, hep birlikte el ele vererek, çalışacağız’’ dedi.

 

Başkan Akbıyık’ın ardından konuşan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’ Ak Parti Burdur Teşkilatımız bütün hücreleri ile sahada aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Mahalle Başkanlarımızın üzerine düşen görev her zaman çok büyük. Sizler mahallelerimizin Teşkilat ile arasında eli, kulağı, sesisiniz. Mahallerimizdeki en uç noktalara ulaşmak, mahalle sakinlerini bilgilendirmek sizlerin asli görevi. Teşkilatımız her zaman sahada varlığını gösteriyor. Bugün burada 35 mahalle başkanımın katlımı da gösteriyor ki  Burdur için tam kadro iş başındayız. 2018 genel seçimlerinde göstermiş olduğunuz azimli çalışma için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu başarımızı 2019 Yerel seçimleriyle taçlandırmak istiyoruz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim ’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hazırlıklar, tamam, seçimleri, bekliyoruz.,
Yorumlar
Haber Yazılımı