Haber Detayı
05 Kasım 2017 - Pazar 14:15
 
Hayran kaldı !
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman Burdur'a ve Belediye çalışmalarına hayran kaldı.
Diğer Haberi
Hayran kaldı !

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

 

Hafta sonu tatili için Burdur’da bulunan Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile birlikte Burdur'u gezdi ve çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

 

Başkan Ercengiz ve eşi Hülya Ercengiz ile Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve eşi Dilek Salman, Halk Plajı, BİMTAŞ Göl Tesisleri, Hizmet Kampüsü, Çay Boyu restorasyonu, İstasyon Caddesi ve inşaatı devam eden Atatürk Mahallesi Düğün Salonu ile Yöresel Ürün Pazarını gezdi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Ercengiz, Burdur’a gerçek bir kent kimliği kazandırmak için çalıştıklarını ifade etti.

 

Halk Plajı ziyaretinde her geçen gün çekilen Burdur Gölü’nün çığlığını duyurmak için çalıştıklarını belirten Başkan Ercengiz, Burdur Gölü’nde yaşanan çekilmeyi Başkan Salman’a gösterdi. Yapılan ve devam eden çalışmaları çok beğendiğini ve hayranlığını ifade eden Başkan Salman, Başkan Ercengiz’i ve belediye çalışanlarını tebrik etti.

Başkan Ercengiz ve Başkan Salman daha sonra Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say ile birlikte Birinci Amatör Kümede mücadele eden MAKÜ Spor- Burdur Belediyespor karşılaşmasını izledi. Başkanlar daha sonra Küçük Sanayi Sitesi ve Ateşli Sanatlar Çarşısında esnafları ziyaret etti.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Hayran, kaldı, !,
Yorumlar
Haber Yazılımı