Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 17:19
 
Halk günleri devam ediyor.Sorunları tek tek dinliyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in hafta sonu düzenlediği halk günleri devam ediyor.
Siyaset Haberi
Halk günleri devam ediyor.Sorunları tek tek dinliyor.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in "Halk Günleri" devam ediyor.Vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyip sorunlarına çözüm bulan Başkan Ali Orkun Ercengiz Cumartesi günleri sabah saat 10:00 ile 15:00 arası ortalama 60 kişi ile bire bir görüşüyor.

 

Başkan Ercengiz “Hemşerilerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bir gün değil her gün vatandaşlarımızı birebir dinlemeye çalışıyor, gelen istek ve taleplerine göre ilgili birim müdürlerimle çözüm odaklı çalışıyoruz. Sosyal Belediyecilik faaliyetlerimizde en önemli çözüm noktası hemşerilerimizle olan birebir buluşmalarımız. Bundan dolayı bu Halk Günü bizim için çok önemli’’ dedi.

Halk Günü için Başkan Ercengiz ile görüşmeye gelen vatandaşlar, belediye çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdiler. Başkan Ercengiz’in, Burdur’un çehresini değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar, “Biz belediye başkanımıza güveniyoruz. Şehirde çok güzel çalışmalar yaptı. Özellikle mahallelerin sorunlarını çözüyor. Biz inanıyoruz gelecekte Burdur çok daha güzel olacak” diye duygularını dile getirdi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Halk, günleri, devam, ediyor.Sorunları, tek, tek, dinliyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı