Haber Detayı
29 Nisan 2022 - Cuma 12:41
 
Güzel şehrimiz Burdur’umuz için üzerimize düşen görevleri ve hemşerilerimizin rahat bir bayram geçirmeleri adına üzerimize düşen hizmetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir basın açıklaması yayınladı.
Gündem Haberi
Güzel şehrimiz Burdur’umuz için üzerimize düşen görevleri ve hemşerilerimizin rahat bir bayram geçirmeleri adına üzerimize düşen hizmetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Ramazan Bayramı dolayısıyla yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Ercengiz kutlama mesajında "Güzel şehrimiz Burdur’umuz için üzerimize düşen görevleri ve hemşerilerimizin rahat bir bayram geçirmeleri adına üzerimize düşen hizmetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz " ifadelerine yer verdi.

 

Ercengiz'in mesajının tamamı şöyle ;  "Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren; dayanışmanın ve hoşgörünün yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha geri bıraktık.

Bir kez daha soframızı, inancımızı paylaşmanın mutluluğunu yaşadık. Bayramlar sevgi, saygı ve karşılıklı hoşgörünün simgesidir.

Sevgi, kardeşlik, barış, birlik ve beraberlik duyguları üzerine kurulan toplumumuz için dini ve milli bayramların önemi çok büyüktür. Çünkü bayramlar kırgınlıkları, küslüklerin unutulduğu; yerine sevgi tohumlarının ekildiği önemli günlerdir.

Türk Toplumu’nun en güzel ve en özel değerleridir. Ramazan Bayramı’nın ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini; savaşların ve kavgaların yerini, hoşgörü ve barışa bırakmasını temenni ediyorum.

Güzel şehrimiz Burdur’umuz için üzerimize düşen görevleri ve hemşerilerimizin rahat bir bayram geçirmeleri adına üzerimize düşen hizmetleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu düşüncelerle tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutluyorum."

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Güzel, şehrimiz, Burdur’umuz, için, üzerimize, düşen, görevleri, ve, hemşerilerimizin, rahat, bir, bayram, geçirmeleri, adına, üzerimize, düşen, hizmetleri, gerçekleştirmeye, devam, ediyoruz., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı