Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 12:00
 
Görev yapmış tüm İl Başkanları bir arada.
AK Parti Burdur teşkilatında bu güne kadar görev yapan tüm İl Başkanları Kuruluştan günümüze İl Başkanları istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Siyaset Haberi
Görev yapmış tüm İl Başkanları bir arada.

AK Parti Genel Merkezimizin öncülüğünde 81 İlde mevcut görevde olan ve önceki dönemlerde görev yapmış il başkanları çağırılarak “Kuruluştan günümüze İl Başkanları istişare ve değerlendirme toplantısı” Ankara AK Parti Genel merkezinde Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoüan'ın başkanlığında gerçekleşti.

 

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi tarafından Genel Merkez adına görev yapmış İl Başkanları davet edilerek toplantıya katılımı sağlandı. Bu zamana kadar görev yapmış İl Başkanları ve görevdeki İl Başkanı Volkan Mengi toplantı sonrasında eski il başkanları ve milletvekilleri ile resim çektirdi.

 

 

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan “AK Partilinin eskisi yenisi olmaz. AK Partili olmak demek sadece bir partinin rozetini taşımaktan ibaret değildir. Bizim davamız kıyamete kadar ayakta kalacaktır. AK Parti bu davanın temsilcisi olmayı hak ettiği sürece varlığını ve hizmetini sürdürecektir. Bu kutlu yolculukta yoldan çıkanlar, kerameti kendinde görenler olmuştur, olacaktır. Bu ilk insandan bu yana var olan bir gerçektir. Bu nasip meselesidir. Dava adamı sıfatını sonuna kadar taşımak herkese nasip olmaz. Biz kendimizin hangi istikamette yürüdüğüne bakacağız. Partimize emek vermiş, şehirlerinde bu davanın yükünü omuzlamış, fedakarlık yapmış, bedel ödemiş kardeşlerimle bir kez daha buluşmanın bahtiyarlığı içindeyim. Sizler gibi arkadaşlarla gönül ve mücadele arkadaşlarıyla birlikte olmayı nasip ettiği için rabbime hamd olsun” diyerek 81 ilde görev yapmış il başkanlarına seslendi ve birçok konuya da değinerek teşekkür etti.

 

 

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: Görev, yapmış, tüm, İl, Başkanları, bir, arada.,
Yorumlar
Haber Yazılımı