Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 16:46
 
Gelenek bozulmadı.
Burdur Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel hale getirdiği erzak yardımlarında bu yılda geleneği bozmadı.
Diğer Haberi
Gelenek bozulmadı.

BURDUR Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO), her Ramazan ayında yaptığı, gıda yardımlarını bu yıl da sürdürdü, Burdur’da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası’nın her yıl geleneksel olarak düzenlediği yardım kampanyası bu Ramazan ayında da devam etti. BUTSO, ihtiyaç sahibi bir ailenin temel ihtiyaçlarını, bir süre de olsa karşılayacak gıda poşetlerini hazırladı ve tesbit edilen ihtiyaç sahibi ailelere Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ulaştırıldı.

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik; “Her sene Ramazan ayında ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yaparak, Ramazan ayının bereketini paylaşmak, yardımlaşmanın en büyük değerlerimizden biri olduğunu yaşamak ve yaşatmak adına sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmek için gayret ediyoruz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin göndermiş olduğu ve odamızın da ilave ettiği kaynak neticesinde, gıda yardımı paketleri hazırlatılarak Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize düşen sosyal sorumluluk vazifesini yerine getirmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesileyle, Mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine, ilimize ve ülkemize barış, huzur ve bereket getirmesini diliyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: Gelenek, bozulmadı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı