Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 10:17
 
"Fevzi Çakmak Mahallesi için yeni ve yenilikçi projeler"
Burdur Merkez Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Çakır "Mahallemiz için yeni ve yenilikçi projeler üreteceğiz" dedi.
Diğer Haberi

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri yaklaştıkça genel siyasetin yanında mahalli siyasette hız kazanıyor.

 

Mahallelerde muhtar adayları bir bir çalışlamlarını sürdürürken seçmeni en iyi sekilde temsil etmek için bir çok çalışma yapıyorlar.

 

Burdur Merkez Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtar adayı Ahmet Çakır'da mahallesinde seçimleri kazanabilmek için bir çok proje geliştirmiş.

 

Çakır "Mahallemizde tüm seçmenlerimizi ve mahallemizde yaşayanları tek tek ziyaret edeceğiz.Mahallemizin öncelikli ihtiyaçlarını ön plana çıkaran bir plan hazırlayacağız.Fevzi Çakmak Mahallesi Burdur'un en güzel , sakin ve yaşanabilecek mahallelerinden bir tanesi.Amacımız mahallemizi Burdur'un ve Burdur'a gelen ziyaretçilerin göz bebeği haline getirmek.Seçimlere hazırlanırken sosyal ihtiyaçlar,idari temsil, yeni ve yenilikçi projeler,uygulama,gönüllülük ve duyarlılık sloganlarımızı ön plana çıkarıyoruz.Allah çıktığımız bu yolda bizi kimseye mahçup etmesin" dedi.

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: "Fevzi, Çakmak, Mahallesi, için, yeni, ve, yenilikçi, projeler",
Yorumlar
Haber Yazılımı