Haber Detayı
16 Ekim 2018 - Salı 11:21
 
Eski başkanlardan Akbulut'a tam destek.
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı İzzet Akbulut'un başkanlığında bir araya gelen CHP'li eski başkanlar Akbulut'a tam destek verdi.
Siyaset Haberi
Eski başkanlardan Akbulut'a tam destek.

2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partilerin istişare toplantıları devam ediyor.

 

Dün akşam Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanlığı'nın davetiyle CHP İl Binasında bir araya gelen CHP'li eski il başkanları ile İl Başkanı İzzet Kabulut bir toplantı yaptı.

 

Toplantının gündemi 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan seçimlerdi.Genç İl Başkanı İzzet Akbulut eski il başkanlarının yerel seçimler ile ilgili görüşlerini dinledi.

 

Toplantıya katılan İsmail Erkaya , Süleyman Erman , Süleyman Solmaz , Osman Gök , Mehmet Öztürk , Selami Akbulut , Ali Özdemir , Talat Öztaş gibi Burdur siyasetinin duayen isimleri teker teker yerel seçimlerle ilgili olarak görüşlerini aktararak yapılacak tüm çalışmalarda İl Başkanı Akbulut'un yanında olduklarını ifade ettiklerini aktaran İl Başkanı Akbulut "Toplantıya katılan eski il başkanlarına teşekkür ediyorum.2019 yerel seçimlerinde Türkiye'nin her noktasında olacağı gibi Burdur'da da her ilçemizde , her beldemizde bu bayrağı dalgalandırmak için varımızla , yoğumuzla gece gündüz demeden birlik ve beraberlik içinde çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Eski, başkanlardan, Akbulut'a, tam, destek.,
Yorumlar
Haber Yazılımı