Haber Detayı
15 Mayıs 2020 - Cuma 17:05
 
Eski BAĞKUR binası yeniden satışa çıkarıldı.
AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Burdur Merkezde atıl durumda bulunan Bağkur eski hizmet binasının satışa çıkarıldığını açıkladı.
Siyaset Haberi
Eski BAĞKUR binası yeniden satışa çıkarıldı.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Burdur Merkezde atıl durumda bulunan Bağkur eski hizmet binasının satışa çıkarıldığını açıkladı


4. KEZ TEKRAR SATIŞA ÇIKTI”


Sosyal Güvenlik Kurumlarının tek çatıda toplanmasıyla birlikte boşalan Bağkur binasının satışı ile ilgili açıklamada bulunan Milletvekili Bayram Özçelik “ Bağkur binamız 1997 yılında tamamlandı. 5 katlı betonarme 3538 metrekare kullanım alanı bulunmaktadır. Şehir merkezimizdeki SGK binası tamamlanınca ve kurumlar tek çatı altında birleşince Bağkurda merkeze taşınması gerçekleşti. Bağkur hizmet binasının atıl durumda kalmaması hemşehrilerimizin hizmetine sunulması İçin birçok girişimlerde bulunmuştuk. Binanın Milli Eğitim olarak yurt binası kullanılması,Yüksek Öğrenim Yurdu olması İçin,Çağrı Merkezi Yapılabilmesi için,Mermer Plaza Merkezi olması Girişimlerimizden Netice Alamayınca ; daha önce de 3 kez satışa çıkarılmıştı. Gelen talepler doğrultusunda binanın atıl durumda kalmaması için tekrardan  Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından Burdur Bağkur eski hizmet binası muhammen bedeli KDV hariç 1.400.000,00 TL ile 11/06/2020 tarihinde ihale ile satışa çıkarıldı"  şeklinde açıklamada bulundu.

Kaynak: Editör: Ebru Sağlık
Etiketler: Eski, BAĞKUR, binası, yeniden, satışa, çıkarıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı