Haber Detayı
22 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:06
 
Ercengiz "İstanbul için büyük şans"
Burdur Belediye Başkanı Ercengiz ve CHP Burdur İl Başkanı Akbulut İstanbul B.B Adayı Ekrem İmamoğlu için İstanbul'da.
Siyaset Haberi
Ercengiz

31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler seçimlerinin ardından AKP'nin yaptığı itirazlar sonucunda yenilenmesine karar verilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri 23 Haziran tarihinde yapılacak.

 

23 Haziran tarihinde yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları startını İmamoğlu bugün gerçekleştirdiği "Kampanya Koordinasyon Toplantısı" ile verdi.Toplantıya Burdur'dan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut , CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker de katıldı.

 

Gerçekleşen toplantının ardından CHP Burdur İl Başkanı İzzet AKbulut İl Başkanları toplantısına katılırken , CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker ise başkan bir toplantıya katıldı.

 

Burudr Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ise Ekrem İmamoğlu'nun saha çalışmalarına destek vermek için Zeytinburnu ilçesinde geçerek seçmenlerden Ekrem İmamoğlu için oy istedi.Ercengiz "İmamoğlu İstanbul için büyük bir şans. Hem genç hem de heyecanlı bir belediye başkanımız. Sonuçlar gösteriyor ki kazanan İstanbul ve İstanbullular olacak. Bu kentte 16 milyon insanın yüzü yeniden gülecek, ülkemize bahar gelecek. Biz inanıyoruz, birlikte başardık, birlikte kazanacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ercengiz, "İstanbul, için, büyük, şans",
Yorumlar
Haber Yazılımı