Haber Detayı
30 Mart 2019 - Cumartesi 17:48
 
Ercengiz için binler bir araya geldi
31 Mart yerel seçimlerinin son çalışması olan kortejde binlerce insan Ercengiz ve Millet İttifakı için bir araya geldi.
Siyaset Haberi
Ercengiz için binler bir araya geldi

31 Mart yerel seçimlerinin son çalışması olan kortejde binlerce insan Ercengiz ve Millet İttifakı için bir araya geldi.

 

Millet İttifakı Adayı Ali Orkun Ercengiz için toplanan binlerce insan korteje Aydınlıkevler Mahrukatçılar sitesi önünden yürümeye başladı.Yürüyüş sırasında guruba katılanlarla beraber coşkunun en üst düzeye çıktığı yürüyüşte ALi Orkun Ercengiz için sloganlar atıldı.

 

CHP’liler 31 Mart yerel seçimlerine bir gün kala ‘Baharı Karşılama Yürüyüş’lerini Yeni Otogar’dan başlatıp, Çatalpınar üzerinden Burkent’e kadar sürdürdüler. Yürüyüşün başını Milletvekili Mehmet Göker, Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz, CHP İl başkanı İzzet Akbulut çektiler.

CHP üyeleri, CHP Milletvekili Mehmet Göker, Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, belediye ve il genel meclisi üyesi adayları yürüyüşlerini coşkuyla yaparak, seçim çalışmalarına son verdiler. CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan, Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, gibi isimlerde yürüyüşte partililerine önderlik ettiler. 

‘Mart’ın Sonu Bahar’ sloganlarıyla yürüyen partililer, çok sayıda seçim aracından çalan müziklerle de yürüyüşlerini sürdürdüler. CHP’nin yürüyüşü, Yeni Otogar yanından Çatalpınar üzerinden oradan da Gazi Caddesi’ne ve Burkent’e kadar devam etti. CHP’ye gönül veren vatandaşlar, yürüyüş boyunca balkonlardan el sallayarak, arabalarıyla korna çalarak desteklerini ilettiler. Millet İttifakı Ali Orkun Ercengiz’de yürüyüş güzergahı üzerindeki esnaflara hayırlı işler diledi. Burkent’te son bulan yürüyüşün ardından Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Orkun Ercengiz, CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, partililerine seslendiler.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Ercengiz, için, binler, bir, araya, geldi,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Ercengiz için binler bir araya geldi
Yorumlar
Haber Yazılımı