Haber Detayı
18 Ekim 2017 - Çarşamba 15:20
 
En yakın mesai arkadaşlarım olarak görüyorum.
Burdur Valisi Şerif Yılmaz ve AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik 19 Ekim muhtarlar günü ile ilgili birer yazılı basın açıklaması yayınladılar.
Gündem Haberi
En yakın mesai arkadaşlarım olarak görüyorum.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz ve AK Parti Burdur Milletveikili Bayram Özçelik 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla yazılı birer basın açıklaması yayınladılar.

 

Vali Yılmaz açıklamasında "kamu ile vatandaş arasında önemli bir köprü vazifesi gören muhtarlarımızı en yakın mesai arkadaşlarım olarak görüyorum" ifadelerine yer verdi.

 

Vali Yılmaz "Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kamu hizmetlerinin verimli bir şekilde sunulması için muhtarlarımızla işbirliği içerisinde birlikte çalışmaya devam edeceğiz" diyen Yılmaz "Bu duygu ve düşüncelerle köy ve mahallelerinde devletimizin, bizlerin gözü, kulağı olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

 

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ise açıklamasında "19 Ekim 1829 tarihinde gerçekleştirilen İstanbul Nüfus Sayımı vesilesiyle yayınlanan Hatt-ı Hümayun’da Muhtarlık kurumunun tesisine giden yol açılmış oldu.Milletvekili seçildiğim 3 Kasım 2002’den bu tarafa 90 Mahalle, 184 Köy Muhtarlarımızla birlikte el ele Burdur İlimize hizmette bulunmak için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek milleti gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, İlimiz genelinde görev yapan tüm mahalle ve köy muhtarlarımızın ′Muhtarlar Günü′nü en kalbi duygularımla kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: En, yakın, mesai, arkadaşlarım, olarak, görüyorum.,
Yorumlar
Haber Yazılımı