Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 16:48
 
En eski faturayı getirdi hediyeyi kaptı...
Burdur'da faaliyet gösteren bir GSM firmasının kampanyasında müşteri hediyesini aldı.
- Haberi
En eski faturayı getirdi hediyeyi kaptı...

İlimizde 1998 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Samanyolu Gsm firması sosyal medya üzerinden farklı bir yarışma düzenledi.

Firma, 21 yıllık ticari faaliyetleri içerisinde en eski alışveriş faturasını veya fişini getiren müşterisine Powerbank Hediye edeceğini duyurmuştu.  Yarışma sonucu 4 ekimde belli oldu . 16 Yıl Önce 2003 yılına ait Nokia 3310 cep telefonu aldığını gösteren fatura ile İsmail Tüzün isimli müşteri  yarışmayı kazandı.

 Hediyesini Samanyolu Gsm sahibi Taha Ersan’dan teslim alan İsmail Tüzün ” 1998 yılından  itibaren müşterisi olduğum Samanyolu Gsm’nin 2003 yılına ait faturasını bulabildim, daha bir çok yıllara ait faturaları elimde mevcut.
Güvenilir , dürüst ve uygun fiyatlarla alışverişimi yaptığım bir yerdir. Dostum Taha Ersan’ı sosyal medyada aktif olarak müşterileriyle iç içe olması hem firması hem kendisi için olumlu görüyor ve başarılarını devamını diliyorum ayrıca bu güzel hediyesi için teşekkür ederim”
dedi. 

Samanyolu Gsm Sahibi Taha Ersan’da “21 yıldır Burdur’da ilk açılan 3 cep telefonu mağazasından biriyiz ve o günden bugüne devam eden tek firmayız. İnstagram ve Facebook sayfalarımızdan ürünlerimizi sürekli müşterimiz ile buluşturuyoruz ve belli aralıklarla yarışmalar düzenliyoruz, müşterimize hediyeler vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

21 yıldır müşterimize en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını dile getiren Ersan  yarışmaya olan ilgiden dolayı tüm katılımcılarına teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: En, eski, faturayı, getirdi, hediyeyi, kaptı...,
Yorumlar
Haber Yazılımı