Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 15:59
 
Emniyet güçleri göz açtırmıyor.
İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından son bir haftada yapılan uygulamalar kapsamında uyuşturucu ve uyarıcı maddeler ele geçirildi.
Asayiş Haberi
Emniyet güçleri göz açtırmıyor.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından son bir haftada yapılan uygulamalar kapsamında uyuşturucu ve uyarıcı maddeler ele geçirildi.

 

Güvenlik güçleri tarafından Burdur genelinde huzur ve güven ortamının tesisi, vatandaşlarımızın mal ve can güvenliğinin sağlanması,  uyuşturucu satan, kullanan ve ekimini yapan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar kararlılıkla yürütülüyor.
 
Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından son bir hafta içerisinde yürütülen çalışmalarda;

Bucak ve Gölhisar İlçelerinde gerçekleşen hırsızlık ve dolandırıcılık olayları ile ilgili olarak 6 şüpheli şahıs yakalanmış, adli mercilere sevk edilen şahıslardan 2’si tutuklanarak cezaevine gönderilirken, 2 şahıs serbest bırakılmış, 2 şahsın ise adliyedeki işlemleri devam ediyor.

Ayrıca farklı suçlardan aranan 16 şahıs ise yakalanarak gözaltına alınmış, adli mercilere sevk edilen şahıslardan 8'i tutuklanarak cezaevine gönderilirken, 8 şahıs işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Narkotik Suçlar ile ilgili olarak İlimiz merkezinde durdurulan araçlar üzerinde yapılan aramalarda, 5,52 gram eroin, 5,88 gram esrar ve 0,84 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, Kullanmak Amacıyla Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Bulundurmak, Kabul Etmek ve Satın Almak suçlarından 7 şahıs gözaltına alınmış, adli mercilere sevk edilen şahıslar işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Kaynak: Editör: Serkan Şimşek
Etiketler: Emniyet, güçleri, göz, açtırmıyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı